ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLot ev 2013 - zgłoszenia
Autor Wiadomość
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

No i gitarka gra - a myślałem że będę musiał jednak przyjść i zewrzeć Ci akumulatory jak bys zlotu nie zrobił :) Zatem Akba.pl się zapowiada na zlocie :) Ostateczne pytanie zadam tylko -

KTO W DRODZE NA ZLOT CHCE SIĘ DOŁADOWYWAĆ NA TRASIE WARSZAWA -ZYRARDÓW ?

Punkty ładowania mogę zapewnić DWA - jeden w Pruszkowie a drugi w Jaktorowie... Są chętni?
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013   

Zlot odbędzie się pod patronatem posła RP Pawła Sajaka.
W trakcie zlotu przewiduje się 3 konkursy, a nagrodą będą specjalnie ufundowane puchary.
Dwa konkursy na sprawność (jednoślady i wieloślady) i konkurs publiczności na najładniejszy pojazd EV.
To dopiero początek niespodzianek ;)
Na dziś mamy zgłoszenia 7 samochodów i kilkanaście różnych rowerów.
 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013   

To ja też. Mój pojazd to teraz mały skuterek ale to lepiej niż nic :smile: Powinien przyjechać ze mną kolega z dość ciekawym gokartem, więc pewnie kolejne 2 pojazdy będą.
 
 
luki124 
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 14 Kwi, 2013   

Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum na wstępie witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Zgłaszam swój udział fabrycznym pojazdem Peugeot 106E. Niestety z racji tego że jestem świeżo upieczonym tatusiem będę mógł uczestniczyć jedynie jeden dzień więc proszę o podpowiedź kiedy najlepiej przyjechać (dzień i godzina). Na miejscu będę potrzebował 230V 16A na max 4 godziny.
_________________
Pozdrawiam
luki124
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2013   

Witaj na Forum :)

Z podładowaniem na miejscu nie będzie problemu.
Co do dnia ....
Wydaje mi się, że największa frekwencja będzie (statystycznie) w sobotę bo niektórzy mogą wpaść tylko na dwa dni i będzie to piątek/sobota albo sobota/niedziela.
Niektórzy tylko na jeden i chyba wtedy najczęściej jest to sobota.

Względnie niech Tomek (organizator) potwierdzi :)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2013   

Nie ma problemu z ładowaniem. Na torze są nawet gniazda siłowe 63A. Zlot zaczyna się w sobotę o godzinie 9:00, kończy w niedzielę o 18:00. W sobotę będą organizowane konkursy sprawnościowe, co do frekwencji trudno powiedzieć. Tego się nie da przewidzieć ;)
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2013   

Byłem przekonany (nie wiem czemu), że coś zacznie się już w piątek :oops:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2013   

Jak będzie kiedyś dużo ludzi, to można i tydzień przeznaczyć ;) Teraz dwa dni wystarcza ;)
 
 
luki124 
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

W takim razie przyjadę w sobotę rano.

Czy można gdzieś znaleźć więcej info czego można się spodziewać na miejscu? Może jakaś agenda? Bo nie wiem na przykład czy da się coś zjeść na miejscu czy trzeba się pojawić z własnym prowiantem itp.
_________________
Pozdrawiam
luki124
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

W tym roku szykuje się mała niespodzianka w postaci zlotowego kucharza, który ma coś tam pichcić w kociołku. Standardowo będzie koleżanka z kawą, herbatą i lodami i jakieś zapiekanki.
Dla własnego prowiantu będzie jak zawsze dostępny zlotowy grill.
W okolicy są sklepy spożywcze, a dalej na mieście różne przybytki dla zgłodniałych ;)
 
 
kubuskubus
stażysta


Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 169
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Witajcie, to i ja chętnie się pojawię ze skuterem 3kW 60V/27Ah. Tak naprawdę nie znam jeszcze zasięgu więc chętnie skorzystał bym z ładowania w Jaktorowie lub Pruszkowie w sobotę. Będę jechał z Ursusa to 40km.
 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Tomek czy pisałeś do Rometa?
Może by się jakiś zjawił-4E albo skuter?
Wiem gdzie w stolicy jeden stacjonuje-4E,oglądałem z bliska,zachomikowany w dziupli.
Postaram się pójść w godzinach pracy to może skuszę właścicieli-czy firmę najmującą.
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
camilos
początkujący
Skuter


Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 16
Skąd: Milanówek
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

U mnie się można doładować w Grodzisku Mazowieckim, albo w Milanówku. Prądu w takim razie nie zabraknie. W prawie każdym mieście jadąc od strony Warszawy można zalać kilowatogodzin.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Wysłałem do Rometa. W zeszłym roku zresztą też.
Tesla by się zdała ;)

Z ostatniej chwili: na zlocie będzie kuchnia polowa z grochówą ;)
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

kubuskubus napisał/a:
Witajcie, to i ja chętnie się pojawię ze skuterem 3kW 60V/27Ah. Tak naprawdę nie znam jeszcze zasięgu więc chętnie skorzystał bym z ładowania w Jaktorowie lub Pruszkowie w sobotę. Będę jechał z Ursusa to 40km.


Z Urususa do Pruszkowa jest kilka kilometrów więc raczej dopełzniesz ale do Żyrardowa z Pruszkowa jest 35 mniej więcej więc Cię chyba ładowanie po trasie będzie czekało. Zatem gdybyś chciał się doładować w naszych punktach to proszę o kontakt pod nr. 609-208-808 (w godz 9-17 - później moge nie odbierać)
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group