ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot kostruktorów i użytkowników pojazdów elektrycznych
Autor Wiadomość
7h7 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 150
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008   

603 944 838
 
 
eAndre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Mało mnie nie skręci, że nie mogę być na zlocie ...
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Chcieć znaczy móc.
Przypominam mój nr:
601267443
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

No to sprzęt eAndre i mój Mułek już załadowane do samochodu
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

A ja jednak będę tylko w sobotę - złośliwość losu :( . Ale pewnie i tak znajdzie się chwila, żeby sobie pogadać w forumowym gronie
 
 
Natanoj 
kierownik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 314
Skąd: Małopolskie
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   

To czekamy na relacje ze zlotu i jakieś zdjęcia jak wrócicie. Może uda się następnym razem.
 
 
sobolu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Wrz, 2008   

Jutro na placu miejskim przed ratuszem w Białymstoku ma odbyc sie "zlot pojazdow dziwnych"
 
 
Vein
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Wrz, 2008   

o której?
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   

No to może pierwszy wtrącę swoje 3 grosze. Impreza mi się ogólnie podobała, natomiast dało się wyczuć gdzie nasze, drobnych konstruktorów, miejsce. Chyba nie tylko mnie wkurzyło, że bez uprzedzenia i wytłumaczenia zrezygnowano z oczekiwanego punktu programu tj. rundki honorowej pojazdów.
Pocieszające, że zainteresowanie pojazdami było spore, od innych podłapałem kilka praktycznych rzeczy do wykorzystania w przyszłości. Rozmawiałem też m.in. z autorem Daihatsu na pedała do którego ktoś tu na forum podawał link, a który też pracował na silniku 1,5kW. Jednak świat szalonych konstrukcji jest mały :)
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   

Wrzuciłem kilka zdjęć http://ev.arbiter.pl/galeria/ev.zlot.pojazdow.2008
więcej wkrótce.

Fajnie, że organizatorzy przygotowali imprezę - dzieki niej mogliśmy się zobaczyć i poznać.
W samej imprezie troche zabrakło celu - wydawało mi się że czekamy na przejazd kolumny pojazdów EV. Z nieznanych przyczyn przejazdu nie było czyli nawet się nie pokazaliśmy na ulicy. Właściwie gdybym wiedział to bym nie sterczał do godz. 15 tylko spłynął około 13:)

Było troche próby lansu firm (np Toyota Prius, Nissan). W rzeczy samej firmy te zupełnie się nie wykazały:) Ludzie którzy przybyli na zlot zdaje się to wyczuli - bo większe zainteresowanie przejawiali autorskimi produkcjami (w tym np samochodami Zbyszka) niż błyszczącymi egzemplarzami typu "eksponat nie dotykać"
 
 
NocnyPtak
brygadzista
konstruktor-amator



Wiek: 61
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 229
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   

Niedociągnięc było sporo, ale zadowolony jestem, że pojechałem.
Fajnie było na żywo pogadać z Arbitrem, 7h7, Rudzikiem, Maruchą czy Zbyszkiem Kopciem.
Dzięki temu spotkaniu miałem okazję zobaczyć dokonania innych szaleńców a nawet wypróbować w praktyce kilka konstrukcji. Pozbierałem trochę wizytówek, sam też podałem kilku osobom moje dane i mam nadzieję, że te kontakty zaprocentują w przyszłości.
Swoją drogą, to Marucha może mnie mieć na wątrobie, bo mu uszkodziłem elektrycznego Komara :oops: (nie z własnej woli, tak jakoś samo wyszło). Przyjął to ze spokojem i godnością).
A z uszkodzeniem pojazdu 7h7 naprawdę nie miałem nic wspólnego :twisted:
Szkoda, że tak mało było osobistych, pozazlotowych spotkań (trochę jednak z Arbitrem razem wypiliśmy :oops: ) bo w trakcie wystawy nie było czasu wiele pogadać. Zainteresowanie pojazdami było jednak spore i każdy z nas musiał się wiele nagadać. Ja sam udzieliłem dwóch wywiadów (dla RMF i Portalu Neostrada) a z tego co widziałem, to niektórzy mieli na głowie i TVP i TVN i Polsat i TV Trwam i jeszcze jakieś inne ekipy.
Prawdę mówiąc pod koniec bolało mnie gardło i miałem już dość powtarzających się pytań. No, ale takie poniekąd było prawo zwiedzających - pytać i oglądać.
Cóż, Ci co nie przyjechali niech żałują, tych co byli pozdrawiam szczególnie serdecznie a Arbitrowi podsyłam kilka swoich zdjęć do wykorzystania...
_________________
Pozdrawiam
Jakub Waltoś
____________________________
http://nocnyptak.pl
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

Hej,
dodałem zdjęcia http://arbiter.pl/galeria/zlot.ev i ostatnie 6 to fotki NocnegoPtaka
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

Spoko, nie mam cienia żalu, bo ten montowany na gorąco kontroler to było najsłabsze ogniwo. A szukanie słabych punktów to święte prawo pilota oblatywacza... :)
No to widzę że w ocenie zlotu jesteśmy zgodni, ciekawe jakie organizatorzy wyciągną wnioski.
 
 
NocnyPtak
brygadzista
konstruktor-amator



Wiek: 61
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 229
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

Na onet.pl jest trochę zdjęć ze zlotu.
Głównie Nissan Cube, ale też i Toyota Zbyszka oraz... mój motorower :lol:

http://moto.onet.pl/10719...eria_media.html
_________________
Pozdrawiam
Jakub Waltoś
____________________________
http://nocnyptak.pl
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Dziękuje wszystkim za miłe spotkania w realu , fajnie było Was poznac. Pozdrawiam

Wiesiek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group