ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Działy na forum

Czy zaproponowane działy są odpowiednie do nowego profilu forum?
Tak
71%
 71%  [ 15 ]
Nie
28%
 28%  [ 6 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

Dla mnie wszystko OK tylko nei rozumiem tego działu "Zdjęcia i filmy użytkowników" :roll:
Jeżeliktoś będzie chcieł dodać jakieś foto, film to doda to w swoim temacie a nie w tym.
Wg. mnie z tym działem out :!:
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

Takie działy są z gatunku tych PR i jest ważniejszy niż połowa innych działów razem wziętych.
Służą nie opisowi budowy konstrukcji, ale jego użytkowaniu, wyczynach, przedstawieniu możliwości, parametrów, porównań użytkowych gotowych i skończonych pojazdów.

W dalszej perspektywie ten dział jest źródłem promocji forum. To z niego będą czerpane linki źródłowe na zewnątrz. Ogólna szara masa niewtajemniczonych olewa tematy konstrukcyjne, bo są nieciekawe i zazwyczaj niezrozumiałe. Ale przedstawienie filmiku z wypadu, testu prędkości, prezentacji parametrów jezdnych to smakowity kąsek dla każdego typowego widza/obserwatora :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

tas napisał/a:
Ale przedstawienie filmiku z wypadu, testu prędkości, prezentacji parametrów jezdnych to smakowity kąsek dla każdego typowego widza/obserwatora :)

Dlatego też takie rzeczy daje się w swoim temacie żeby czytający mógł zobaczyć na jakim dokładnie pojeździe i o jakich parametrach zostałą odbyta jazda a nie domyślać się.
Dla mnie dział bez sensu.
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

Szukam nieraz zdjęć na google i w grafikach są różne fotki, ale jak się na nie kliknie, to przenoszą nas do różnych tematów, ale, tak na prawdę, nie przeniosło mnie do żadnej galerii. Zawsze gdzieś do tematów na forum, albo do jakichś artykułów.
 
 
borsuk 
prezes



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 687
Skąd: Sudety
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

MixhaL napisał/a:
tas napisał/a:
Ale przedstawienie filmiku z wypadu, testu prędkości, prezentacji parametrów jezdnych to smakowity kąsek dla każdego typowego widza/obserwatora :)

Dlatego też takie rzeczy daje się w swoim temacie żeby czytający mógł zobaczyć na jakim dokładnie pojeździe i o jakich parametrach zostałą odbyta jazda a nie domyślać się.
Dla mnie dział bez sensu.

W swoim temacie, ale w jakim dziale? Możesz to dokładnie podać?
Przecież ten dział nie musi sie nazywać zdjęcia i filmy, tylko prezentacja pojazdów, osiągi pojazdów, albo nasze konstrukcje, lub coś podobnego.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Gru, 2013   

Ankieta zamknięta. Stosunkiem 15 do 6 oddanych głosów przenosimy stare działy w nowe miejsca. Trochę się z tym zejdzie, ale powoli po ścianie... ;)
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 07 Gru, 2013   

zeeltom, damy radę - rób podział obowiązków kto który dział przerzuca i się bierzemy. Tylko błagam - nie dawaj mi rozrzucać działów z silnikami w kołach bo nie bardzo rozróżniam się w tych: mid ,hub i DD... To chyba dla TAS-a :P
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Gru, 2013   

Ogłoszenia już przeniosłem.
Wybierz sobie działy i tu napisz, co będziesz przenosił, to nikt ci nie będzie przeszkadzał.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 07 Gru, 2013   

Oki. Dam radę - tyle że dopiero po południu się zabiorę - zaraz do pracusi zasuwam...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group