ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję partnerów do platformy electric mobility.
Autor Wiadomość
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   Poszukuję partnerów do platformy electric mobility.

Witam wszystkich,

jak w temacie, najbardziej interesują mnie programiści / developerzy / architekci / inżynierowie IT, a także specjaliści serwisów internetowych z dobrą znajomością języka angielskiego .

Platforma jest otwarta dla każdego, co oznacza, że to uzytkownicy mają mozliwość tworzyć kontent, posiada portal informacyjny, bazę firm, katalog produktów, mapę EV i forum, a także możliwość zamieszczania własnych artykułów - bloga.
Platforma ma promować elektryczną mobilność i stworzyć ekosystem użytkowników, pasjonatów, profesjonalistów i sympatyków.

Zapraszm więc również chętnych do testów serwisu.

Proszę o kontakt na priv.
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lip, 2014   

Podbijam.
 
 
mmoto 
prezes
mmoto


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 801
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 02 Sie, 2014   

Jak będzie do platformy potrzebny ktoś do oceny efektywności projektów inwestycyjnych związanych z elektrycznością na drogach - zgłaszam się. Kręcą mnie projekty EV :mrgreen:
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Sob 02 Sie, 2014   

Że tak krytyczną uwagę rzucę, ale wygląda to jak portal o wszystkim i o niczym.
Zgaduje, że to dziecko jakiejś dotacji unijnej, które musi przetrwać 12 miesięcy, tak?
Bo wspomniałeś o projekcie ponad 3 lata temu i od tej pory wiadomo o nim równie wiele co teraz - czyli nic.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

mmoto napisał/a:
Jak będzie do platformy potrzebny ktoś do oceny efektywności projektów inwestycyjnych związanych z elektrycznością na drogach - zgłaszam się. Kręcą mnie projekty EV :mrgreen:


To ma być miejsce, ktore ma za zadanie promować napęd elektryczny i wszystko co z nim związane, więc jeśli będzie taki temat, który będzie potrzebował oceny efektywności projektu inwestycyjnego, to zapewne się załapiesz ale to zależy od tego czy ktoś będzie szukał takiej oceny.

Póki co, to ja szukam osób zainteresowanych rozwojem EV w Polsce.
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

tas napisał/a:
Że tak krytyczną uwagę rzucę, ale wygląda to jak portal o wszystkim i o niczym.
Zgaduje, że to dziecko jakiejś dotacji unijnej, które musi przetrwać 12 miesięcy, tak?
Bo wspomniałeś o projekcie ponad 3 lata temu i od tej pory wiadomo o nim równie wiele co teraz - czyli nic.


Rozumiem, że byłeś na stronie, choć tylko jednej osobie podałem tutaj login i hasło...
To ciekawa opinia, a co wskazuje na to, że jest to portal o wszystkimi i o niczym ? Może jakieś argumenty..? Krytyczne uwagi mile widziane ale sensowne.

Zgadywanie nie jest Twoją mocną stroną, podobnie jak czytanie ze zrozumieniem. Czy wg. Ciebie po to szukam programistów, architektów i inżynierów, żeby projekt przetrwał 12 m-cy ?
I czy możesz wskazać w jakim wątku / poście lub miejscu wspominałem o projekcie 3 lata temu ??
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Ależ proszę, 3 lata temu:
http://forum.arbiter.pl/v...ighlight=#17811
Profess napisał/a:
(...)interesuje mnie kontakt z osobami i firmami, które posiadają wiedzę, doświadczenie, umiejętności w tej dziedzinie oraz są zainteresowane współpracą w kierunku rozwoju EV. (...)


Jak widzisz, w minimalnym stopniu, ale jednak się przygotowałem do tamtej wypowiedzi.
Skoro, jak mówisz, tylko jednej osobie dałeś login i hasło, a cała strona trzymana jest w tajemnicy to co się dziwisz takiemu odbiorowi swojego produktu. Rozumiem tajemnicę handlową, ale z taką konspiracją to jeszcze kolejnych 3 lat potrzeba.

Profess napisał/a:
Zgadywanie nie jest Twoją mocną stroną, podobnie jak czytanie ze zrozumieniem. Czy wg. Ciebie po to szukam programistów, architektów i inżynierów, żeby projekt przetrwał 12 m-cy ?

Ze zgadywaniem i czytaniem jest u mnie ok. Jeśli (powtarzam, jeśli, bo to wiesz tylko Ty) projekt jest z dotacji - to tak twierdzę. Tylko 20% takich 'biznesów' trwa dłużej niż rok. I jest ku temu raczej oczywisty powód, prawda?

No ale powodzenia (w czymś, bo do tej pory nie wiadomo co to ma być poza lakonicznym określeniem blog, strona itp) należy życzyć. No i przetrwania dłużej niż 12 miesięcy (nie żartuję, serio).
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
mmoto 
prezes
mmoto


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 801
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Profess napisał/a:
mmoto napisał/a:
Jak będzie do platformy potrzebny ktoś do oceny efektywności projektów inwestycyjnych związanych z elektrycznością na drogach - zgłaszam się. Kręcą mnie projekty EV :mrgreen:


To ma być miejsce, ktore ma za zadanie promować napęd elektryczny i wszystko co z nim związane, więc jeśli będzie taki temat, który będzie potrzebował oceny efektywności projektu inwestycyjnego, to zapewne się załapiesz ale to zależy od tego czy ktoś będzie szukał takiej oceny.

Póki co, to ja szukam osób zainteresowanych rozwojem EV w Polsce.


Właśnie chodzi o rozwój EV, a ten jest ściśle powiązany z ekonomią projektów. Miałem na myśli dział z nieodpłatną podstawową oceną wskaźnikową NPV, IRR itp.
Robiłem już oceny elektrowni wiatrowej i fotovoltaiki na dużą skalę, to czas na fabrykę samochodów elektrycznych.
 
 
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

tas napisał/a:
Ależ proszę, 3 lata temu:
http://forum.arbiter.pl/v...ighlight=#17811
Profess napisał/a:
(...)interesuje mnie kontakt z osobami i firmami, które posiadają wiedzę, doświadczenie, umiejętności w tej dziedzinie oraz są zainteresowane współpracą w kierunku rozwoju EV. (...)


Jak widzisz, w minimalnym stopniu, ale jednak się przygotowałem do tamtej wypowiedzi.


Rzeczywiście przygotowałaś się w minimalnym stopniu, w cytowanym wątku, do którego się odniosłeś jest mowa o tym, że szukam kontaktu z ludźmi zainteresowanymi realnym projektem budowy pojazdów elektrycznych, a obecny wątek dotyczy projektu internetowego czyli nie było o nim mowy 3 lata temu.
Natomiast oba wątki mają ze sobą tyle wspólnego, że po probie zorganizowania chętnych do wspólnego działania, stwierdziłem, że najpierw trzeba stworzyć jakieś miejsce w sieci, gdzie da się zachęcić do uczestnictwa firmy, środowisko akademickie, naukowe i profesjonalistów, a dopiero można próbować tworzyć jakieś przedsięwziecie, stąd projekt internetowy, o którym mowa w tym wątku.

tas napisał/a:
Skoro, jak mówisz, tylko jednej osobie dałeś login i hasło, a cała strona trzymana jest w tajemnicy to co się dziwisz takiemu odbiorowi swojego produktu. Rozumiem tajemnicę handlową, ale z taką konspiracją to jeszcze kolejnych 3 lat potrzeba.

Napisałem o tym dlatego, że nie podawałem Tobie loginu i hasła, a jednak byłeś na stronie, natomiast nie jest to żadna tajemnica, tylko serwis nie spełnia wszystkich wymogów prawnych i nie powinien być jeszcze ogólnodostępny. Serwis jest w fazie testów, dlatego narazie jest potrzebny login i hasło, które każdy chętny otrzymuje.

Profess napisał/a:
Zgadywanie nie jest Twoją mocną stroną, podobnie jak czytanie ze zrozumieniem. Czy wg. Ciebie po to szukam programistów, architektów i inżynierów, żeby projekt przetrwał 12 m-cy ?

tas napisał/a:
Ze zgadywaniem i czytaniem jest u mnie ok. Jeśli (powtarzam, jeśli, bo to wiesz tylko Ty) projekt jest z dotacji - to tak twierdzę. Tylko 20% takich 'biznesów' trwa dłużej niż rok. I jest ku temu raczej oczywisty powód, prawda?

Bez urazy, wystarczy pomysleć, to, że większość wyłudza doatcje, nie oznacza, że wszyscy tak robią.
Każdy kto ma pojęcie o aplikacjach internetowwych wie, że za taką dotację, takiego projektu się nie zrealizuje.

tas napisał/a:
No ale powodzenia (w czymś, bo do tej pory nie wiadomo co to ma być poza lakonicznym określeniem blog, strona itp) należy życzyć. No i przetrwania dłużej niż 12 miesięcy (nie żartuję, serio).

No to są argumenty... :) Skoro byłeś na stronie i nie wiesz co to ma być, to wcale mnie nie dziwi to co napisałes wcześniej- jest to jedyna opinia jak dotąd, że ktoś nie wie czego dotyczy projekt (nie żartuję, serio).
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

mmoto napisał/a:
Profess napisał/a:
mmoto napisał/a:
Jak będzie do platformy potrzebny ktoś do oceny efektywności projektów inwestycyjnych związanych z elektrycznością na drogach - zgłaszam się. Kręcą mnie projekty EV :mrgreen:


To ma być miejsce, ktore ma za zadanie promować napęd elektryczny i wszystko co z nim związane, więc jeśli będzie taki temat, który będzie potrzebował oceny efektywności projektu inwestycyjnego, to zapewne się załapiesz ale to zależy od tego czy ktoś będzie szukał takiej oceny.

Póki co, to ja szukam osób zainteresowanych rozwojem EV w Polsce.


Właśnie chodzi o rozwój EV, a ten jest ściśle powiązany z ekonomią projektów. Miałem na myśli dział z nieodpłatną podstawową oceną wskaźnikową NPV, IRR itp.
Robiłem już oceny elektrowni wiatrowej i fotovoltaiki na dużą skalę, to czas na fabrykę samochodów elektrycznych.


Rozumiem, natomiast jesli takie projekty się pojawią i będzie zainteresowanie Twoją ofertą, to nie widzę przeszkód aby pojawił się odpowiedni dział, jeśli prowadzisz firmę o takim profilu, to załozysz sobie konto w Bazie firm i w ofercie przedstawisz swoją propozycję, otagujesz podasz dane do kontaktu, możesz zamiescić multimedia itd. Po to w zasadzie to powstaje, sądzę, że wszystko przed nami. Zapraszam póki co do oceny całego projektu.
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Jeżeli autor nie ujawnia adresu strony - może zrobi to ktoś inny? Na forum "informacja" ogranicza się do rezolutnych dyskusji (mnie się też dostanie?) - może na tej tajnej stronie internetowej dowiemy się coś więcej.
A Autorowi proponuję postawić się w roli czytelnika Jego postów - czy byłby chętny do współpracy.
 
 
mmoto 
prezes
mmoto


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 801
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

No właśnie gdzie można podejrzeć jak to wygląda, to nie będzie wątpliwości o co chodzi. (bo chyba nie o ogłoszenia).
 
 
Profess 
młodzik


Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

mmoto napisał/a:
No właśnie gdzie można podejrzeć jak to wygląda, to nie będzie wątpliwości o co chodzi. (bo chyba nie o ogłoszenia).


W pierwszym poście napisałem, że osoby zainteresowane zapraszam na priv ale w zasadzie mają Panowie rację, przecież mogę podać link i dane:

http://iqmoto.pl/

login: iqmoto
hasło: demo1
_________________
Z prądem ale pod prąd ;)
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

No i tak to powinno wyglądać od 1 postu :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
ev-drive.eu 
stażysta


Wiek: 66
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 165
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Na pierwszy rzut oka jakby konkurencja samochodyelektryczne.org ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group