ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV 2015 9-10 maja
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Czyli nie zmieniamy terminu?
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Może z maja na lipiec, okres urlopowy i temp >25st? :P
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

I wszyscy na urlopach rozrzuceni po wywczasach :D
Można podumać nad zmianą terminu, ale okres urlopowy raczej odpada.
Poza tym, w maju na zlocie, chyba nikomu nie było zimno ;)
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

No jak znamy termin z półrocznym wyprzedzeniem to raczej ciężko by kolidował z czymkolwiek skoro w tym czasie będzie zaplanowany zlot. A skoro z punktu widzenia organizacyjnego nie ma różnicy to chyba lepiej w lecie.
Dla zlotu też jest lepiej bo na wiosnę przypada okres budowy nowych pojazdów.
Pewnie sporo osób nie zdąża z budową na maj, No ale to tylko moje marudzenie :D
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Ja wolałbym trochę cieplej ale nie w lipcu bo wtedy będę właśnie na urlopie. Najważniejsze jest, że zlot się odbywa. Nie marudzcie za dużo bo się zeeltomowi odechce :wink:
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów

Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

A koniec maja?
 
 
drgrin 
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 34
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

zeeltom napisał/a:
Czyli nie zmieniamy terminu?



Zawsze jest tak że komuś nie będzie termin pasował. Moim zdaniem lipiec i sierpień odpadają, bo okres urlopowy i sporo z nas będzie wyjechanych. Pozostaje czas od 1 maja do 30 czerwca a z doświadczeń ostatnich kilku lat wiadomo że długi weekend majowy odpada bo frekwencja będzie słaba, to samo będzie w weekend 4 - 7 VI (boże ciało). 26 VI jest koniec roku szkolnego. Pozostają do wyboru 4 weekendy w maju i 2 w czerwcu. Można zrobić sondę, ale myślę że 10 V jest najlepszym terminem.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Moim zdaniem rzeczywiscie im pozniej (do polowy czerwca) tym lepiej. Cieplej, wiecej ukonczonych i przetestowanych pojazdow i byc może lepsze slonce dla 'slonecznikow' :-)
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
dzidektom 
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Witam - widzę, że zaczynacie koledzy bardzo kombinować z tym terminem i niedługo to komuś FAZA KSIĘŻYCA nie będzie odpowiadała. Wprawdzie jestem nowy na tym forum ale widzę, że okolice 10-go maja to w pewnym sensie jest już jakaś tradycja i niech tak zostanie. Czas na projektowanie ,konstrukcję czy też poprawki swoich pojazdów to każdy miał przez jesień, całą zimę i wiosnę, aż do maja. A jak ktoś przez tyle miesięcy nie zdążył to i do września nie zdąży.
Ja nastawiłem się już na wyjazd z Gdańska do Żyrardowa na 9-10 maja i mam nadzieję, że tak zostanie bo zgodnie z przysłowiem, to "jeszcze się taki nie urodził ażeby wszystkim dogodził". Pozdrawiam i do zobaczenia 9-10 maja. ... Zdzisław.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Mam podobne przemyślenia :D
Co do pogody, to na tak długi okres czasu nikt nigdy tego nie przewidzi. Pierwsze dwa zloty spaliły nam karki, a następne te karki lekko schłodziły ;) Ale źle nie było ;)
To szkoda czasu na dyskusje. Pozostajemy przy terminie 9-10 maja.
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Ja też jestem za nie zmienianiem terminu. W lato też może padać. Mam tylko nadzieję, że Ci którzy budują ebike'i z wyższej półki i mają zamiar zjawić się na zlocie wyrobią się do tego czasu. Jeżeli tak to będzie ładny skok technologiczny w ciągu roku
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Też jestem w trakcie budowy nowego pojazdu. Do maja się wyrobię, w końcu to jeszcze ponad 3 miesiące ;)

A w międzyczasie wyszykowałem mały rowerek dla koleżanki z Poznania ;)



Nie będzie ktoś przypadkiem jechał w niedługim czasie z Warszawy do Poznania?
Nie chcę tego puszczać kurierem, bo jeszcze połamią i pogniotą.
Może być osobówka, bo to składak i do bagażnika powinien wleźć ;)
Przy okazji zapraszam na kawunię ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

Wystąpiłem do władz miasta z pytaniem o zasilanie toru. Główny licznik jest zdjęty, bo miasto nie chciało płacić za gotowość przez cały rok. Teraz władza w mieście się zmieniła. Zaproponowałem, że jeśli miasta nie stać na opłaty za licznik, to może my (zlotowicze) się zrzucimy na utrzymanie tego licznika. Na te kilkadziesiąt osób, były by to kwoty rzędu kilku zł miesięcznie. Dokładną wielkość opłaty mam nadzieję ustalić w najbliższym czasie. Ponieważ są zapędy, że na zlocie pojawią się Tesle, wolę mieć dobre zasilanie do ładowania (nawet 3x63A). Czy znajdą się chętni na takie wpłaty? Być może miasto zapewni z własnych funduszy zasilanie, ale na zimne dmucham.
 
 
Zico 
początkujący


Wiek: 51
Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 40
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

ty tu o takich przyziemnych sprawach :mrgreen: A gdzie miejsce do rozmów o strawie :P Ja oczywiście nakarmię zlotowiczów , tylko niech propozycje menu dadzą . Może fasolka po bretońsku , żurek , jakaś kiełbaska , grochóweczka, kapuśniaczek, może gulasz z kociołka , no propozycji mnóstwo więc wybierajcie piszcie proponujcie
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

Niom... mamy nowy, lokalny browar, może się przyłączy? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group