ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV 2015 9-10 maja
Autor Wiadomość
Patriko 
brygadzista


Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 242
Skąd: Słupca
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

zeeltom, Siedzieliśmy przy stoliku do 3 w nocy, ale gdzie się podział to nie mam pojęcia;/
_________________
Jeżdżę na: Coma 3000
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

Poszedł sobie na spacerek :D
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

zeeltom, Twój kufel, a właściwie jego zniknięcie to największa tajemnica tegorocznego zlotu :mrgreen:
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
bartek 
prezes
Łebmajster


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 508
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

Ja siedziałem... ale już za bardzo mnie nie było mentalnie :P więc mnie nie pytaj :)
_________________
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

Zaczęło się już w piątek po południu, gdy zjechało dwóch uczestników ;) W nocy dołączył jeszcze camper :) Od rana rozstawiliśmy namioty, sprzęt i dość szybko pojawiło się sporo wystawców. Do południa było już tłoczno ;) O 13-ej wyjechaliśmy na miasto kolumną pojazdów elektrycznych. Na głównym placu miasta nastąpiło wręczenie nagród z jednego z konkursów przez prezydenta miasta Żyrardowa pana Jasińskiego.
Powrót na tor przed 15-tą i ciąg dalszy zabaw i konkursów. Goście rozeszli się po 18-ej, a my przystąpiliśmy do "integracji" ;)
W ciągu dwóch dni odbyły się prawie wszystkie zaplanowane konkursy, nie było wyścigu samochodzików słonecznych. Samochodziki zostały rozdane wielu dzieciakom biorącym udział w konkursach raczej dla dorosłych, jako nagrody pocieszenia :)
Kuchnia też zdała egzamin na piąteczkę, bo żurek i grochóweczka była cacy ;)
W niedzielę było trochę gorzej, ze względu na pogodę, no i część uczestników nas już żegnała. Skończyliśmy po 14-ej zwijając sprzęt i namioty i czyszcząc tor.
Jak dla mnie, było fajnie. Co za rok? Nie wiem. Przyszłość pokaże ;)

Filmy i zdjęcia ze zlotu w archiwum na dole strony.


PS - Kto zajumał mój kufel?? :P
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

Tomku, serdecznie podziękowania za Twoje ogromne zaangażowanie .
Chyba była rekordowa frekwencja.
Trzymaj się.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

Co do frekwencji to się zgadzam (choć dotarliśmy z Patriko dopiero w okolicy 16stej), było dużo więcej ludzi niż w tamtym roku. Niestety wydaje mi się również że dużo mniej niż w tamtym roku osób zdecydowało się zostać na noc, a szkoda... :wink:
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
drgrin 
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 34
Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

zeeltom napisał/a:
Co za rok? Nie wiem. Przyszłość pokaże



Zlot na pewno! Dzięki Tomku za zaangażowanie i perfekcyjną organizację zlotu, było super.
Pozdrawiam wszystkich uczestników, jak zwykle było mnóstwo ciekawych ludzi i pojazdów.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

Władze miasta noszą się z zamiarem sprzedaży ośrodka w tym toru kolarskiego. Nie wiadomo kto to kupi i jakie będzie wtedy podejście do wynajęcia toru.
Dlatego piszę, że przyszłość pokaże.
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

zeeltom napisał/a:
Władze miasta noszą się z zamiarem sprzedaży ośrodka w tym toru kolarskiego. Nie wiadomo kto to kupi i jakie będzie wtedy podejście do wynajęcia toru.
Dlatego piszę, że przyszłość pokaże.


Kupi to jak zwykle jakiś deweloper . Zrówna wszystko z ziemią i postawi mieszkania .Czyli normalka tak jak wszędzie . Przykład w Gdańsku były tory łucznicze z drewnianymi zabudowaniami (małe pokoiki z łazienkami , przebieralniami). Dookoła już bloki mieszkalne tylko ten kawałek jakby oderwany z innego świata . Nagle się okazało że były jakieś tajemnicze podpalenia a po 2-3 latach bach sprzedane a po pół roku juz budowa bloków mieszkalnych . Tak to działa właśnie .
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

Aż tak źle chyba nie będzie. Były zakusy jakiejś nauki jazdy na zakup toru. Piękny plac manewrowy dla nauki jazdy. Te tereny są przeznaczone raczej na rekreację i nie jest tu planowane budownictwo mieszkalne. Są do tego inne tereny. Można tu zrobić plac manewrowy, bazar, czy inne inwestycje, ale tor pozostanie raczej torem.
A zresztą cholera wie. Teraz nie takie rzeczy się dzieją. W przyszłym roku dopiero zapadną decyzje, więc w maju 2016 może jeszcze się uda.
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

Żebyś się nie zdziwił . Miasta są chciwe na szybką choć jednorazową kasę (wolą sprzedać jak jest coś do sprzedania jeszcze niż inwestować (to jest polska właśnie ). Te tory łucznicze MRKS i pobliskie tereny też były nieprzeznaczone na zabudowę (ładne tereny ,ścieżki spacerowe a do tego 500m dalej morze). Jak miasto chciwe na kasę to sprzeda wszystko i da pozwolenie na wszystko . Byle kasa była szybka i coś jeszcze komuś przy tym skapło .
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

A moze by tak zrobić ze 3 złoty w ciagu roku w rożnych częściach Polski ?

Np na południu, w środku polski, gdzieś na północy?

Znam grupy od VW i Hondy, oni maja minimum 2 duze złoty w ciagu roku. Moze byc to przyciągnęło wiecej chętnych na rozwój EV w Polsce.

Bynajmniej żadne złoty nie konkurowałyby ze sobą.

Czy jednak nadal jesteśmy za mała grupa?

Na filmikach fajna ta parada przez miasto. Chyba gwóźdź zlotu? Szkoda, ze nie mogłem byc. Lipa.
_________________
electrique.pl - www.electrique.pl
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

highend, z jednej strony fajny pomysł bo trafiasz do większej ilości osób niezwiązanych z forum i większą ilość osób tym zainteresujesz. Lecz z drugiej strony wydaje mi się że na zlocie jest ciągle za mało forumowiczów ze swoimi sprzętami, więc gdy rozbijesz to jeszcze na 2-3 zloty (zakładając że każdy przyjedzie tam gdzie ma najbliżej i tylko jednostki pojawią się na każdym z nich) to raz że nie będzie okazji do ogólnego spotkania, bo porobią się terytorialne grupki; a dwa jak pojawi się na takim zlocie 15-20 rowerów to kogo to aż tak mocno zainteresuje... To nie jest nadal liczność grupy taka jak posiadaczy jak przytoczyłeś np VW, których jest w Polsce (totalnie strzelam) powiedzmy 1 milion i dla nich odległość na zlot jest krytyczna. Mimo iż totalnych fanatyków tej marki może być w Polsce jedyne 10 000 to i tak na zlotach będzie dość dużo właścicieli, bo przyjadą z ciekawości/nudów.

Przynajmniej takie moje zdanie, może za 2-3 lata gdy bardziej się rozrośniemy, będzie miało to sens :wink:
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

Pykacz napisał/a:
Żebyś się nie zdziwił . Miasta są chciwe na szybką choć jednorazową kasę (wolą sprzedać jak jest coś do sprzedania jeszcze niż inwestować (to jest polska właśnie ). Te tory łucznicze MRKS i pobliskie tereny też były nieprzeznaczone na zabudowę (ładne tereny ,ścieżki spacerowe a do tego 500m dalej morze). Jak miasto chciwe na kasę to sprzeda wszystko i da pozwolenie na wszystko . Byle kasa była szybka i coś jeszcze komuś przy tym skapło .


Dokładnie. Chodzi o te tory w Brzeźnie rozumiem. Podobno mieli tam budować aquaparku ale szybko deweloper podpłacił. Z drugiej strony fajnie tam mieć mieszkanko :mrgreen: ale oczywiście nie za ceną jaką za nie śpiewają.

highend napisał/a:
A moze by tak zrobić ze 3 złoty w ciagu roku w rożnych częściach Polski ?

Np na południu, w środku polski, gdzieś na północy?


Świetny pomysł wg mnie. Wielu ludzi nie dojeżdża na zlot bo dla nich za daleko po prostu i się nie chce - ot cała prawda (ale ja byłem na zlocie żeby nie było :mrgreen: )
Wiele jest osób zelektryfikowanych z północy jak i z południa.

Pozdro.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group