ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!
Autor Wiadomość
Traktor69 
młodzik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 84
Skąd: Zielona Góra
  Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Witam,

dawno mnie nie było na forum, ale teraz sytuacja mnie zmusza bo skradziono moje cacko.

Poniżej są fotki mojego wehikułu, trudno go pomylić z innym rowerem.

Więc, ktokolwiek widział.... ktokolwiek wie ...... proszę o informacje !!!

Za pomoc w odnalezieniu sprawcy tego niecnego czynu nagroda :


10 000 zł



Pozdrawiam,








-














Ostatnio zmieniony przez Traktor69 Pon 19 Sty, 2015, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
Freerider 
kierownik


Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 320
Skąd: Królików
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

O kurcze, czy on był pozłacany? :shock: Za tyle to nie jeden detektyw zaczął by szukać.
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

Napisz coś o okolicznościach tego niecnego czynu :<
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

i miasto bo pewnie lokalny zlodziej :roll:
 
 
Traktor69 
młodzik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 84
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

10 000 zł nie jest za rower (a propos - pozłacany) tylko za namiar na zodzieja.

Cham jeden, nie dośc , ze okradł mnie na jakieś 9 tysia to jeszcze na marne poszło 2,5 miesiaca pracy:


relacja z budowy


Więc nagroda jest po to, abym osobiscie mogł temu typowi wetknąć pompkę rowerową ... wiadomo gdzie.

Rower został ukradziony w Zielonej Górze z tzw. rowerowni (niby pełen monitoring, kontrola dostępu itd).

W Zielonej raczej nikt nim nie pośmiga bo za bardzo charakterystyczny jest. Pewnie poszedł gdzies w Polske, stad mój apel na forum.

pozdro
 
 
Freerider 
kierownik


Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 320
Skąd: Królików
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

Rower za pewnie pójdzie na części, więc czy miałeś spisany numer ramy (przedni i tylny trójkąt)? Jeśli pamiętasz wszystkie części to możesz obserwować różne fora i strony, za pewnie gościu ma podobne nazwy użytkownika i będę wrzucał towar w podobnym czasie. Mam oko na dh-zone.pl e-mtb.pl forumrowerowe.pl i największą giełdę na fb. Daj spis części. Powodzenia!
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

Może warto patrzeć też na Alledrogo . Sprawdź może to http://allegro.pl/rower-s...4966431143.html A piszę bo tutaj była podobna akcja i się udało http://bron.iweb.pl/viewt...der=asc&start=0
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Wrzuciłem info na forum poziome, trzymam kciuki żeby się znalazł.
http://forum.poziome.pl/i...ic=2704.new#new
 
 
Freerider 
kierownik


Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 320
Skąd: Królików
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Yin napisał/a:
Wrzuciłem info na forum poziome, trzymam kciuki żeby się znalazł.
http://forum.poziome.pl/i...ic=2704.new#new


Pomysł dobry...Ja czekam na numery ramy bo bez tego się nie obejdzie.
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

bedac realista,powiem tak,rower jako calosc moze i wyjatkowy jednak wyjecie e-czesci i sprzedanie go jako zwykly"przecietny" rower nie przedstawi zapewne problemu.watpie zeby podawanie nr ramy cokolwiek dalo, zlodziej nie bedzie tego sprzedawal jako calosc, chyba ze zrobil to na tzw szybko na pobliskim bazarku za kilka flaszek.rama jest zwykla nie jakas nietypowa,takich sa tysiace,szanse wiec znikome.szukalbym po elementach skladowych elektrycznych i tu warto bys podal jakies dane.
swoja droga zostawianie roweru za wiecej niz 1000zl w rowerowni swiadczy o malej roztropnosci rowerzysty.za te pieniadze rower trzymalbym w mieszkaniu, a na zewnatrz zamiast zamykac wszedzie wprowadzal,nawet do banku
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Czasami złodzieje to debile - znajomy kupił swój kradziony na allegro (poznał go po obtarciach na ramie) i pojechał odebrać osobiście z policją. Rower był sprzedawany oczywiście w innym mieście
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Daję 0,1% szans że się znajdzie - mnie za dzieciaka skradziono conajmniej 4 rowery... Żaden się nie znalazł mimo ze wszystko zgłaszane było POlicji...
Niestety - znajdą się w społeczeństwie jakieś menty co za przysłowiową flaszkę ukradną coś co było oczkiem w głowie danej osoby...

Mnie parę lat temu gwizdnęli radio z samochodu warte może z 50 zł + szyba 200 zł.. - tego samego dnia jeszcze co radio wsiąkło to złodziej przyniósł równowartość radia i podwójny zwrot kosztów za szybę w aucie. Tylko wyglądal jakoś "mniej żwawo" nosząc na jednym ręku biały pancerzyk... Nie wiedział że auto było monitorowane kamerką z balkonu a ja czasami bywam nadpobudliwy... Od tamtej pory auto nie stoi już pod domem żeby nie kusiło - a niektórzy widzieli na zlocie czym jeźdżę...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
sietaz 
prezes


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 919
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Owszem, szanse sa małe. Rosną trochę w lato bo zwiększono częstotliwość kontroli ram (w każdym bądź razie w Warszawie). W zeszłym roku miałem ramę sprawdzana ponad 20 razy - to więcej aniżeli przez cały pozostały okres kiedy jeżdżę.

Zonk z rowerami jest taki, że mądry złodziej zmienia ramę i jest po ptakach :???:
_________________
Jeżdżę na: Voyager I


Niech moc będzie z wami
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

Ja mam rowery i pojazdy poznakowane przez policję. Poza tym, mam je tak wyjątkowe, że drugiego takiego nie ma w okolicach, no i mają alarmy pozakładane. No i zazwyczaj w rowerze siedzi mój pies ;)
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 20 Sty, 2015   

@ Traktor69 podaj jakiegoś maila albo telefon kontaktowy na priv bo jedna osoba z forum poziome potrzebuje się z Tobą skontaktować a nie ma konta na forum arbiter.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group