ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ecomoto.info - tak na poważnie i szczerze
Autor Wiadomość
bartek 
prezes
Łebmajster


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 508
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011   ecomoto.info - tak na poważnie i szczerze

Witam.
Rozeszło się już po forum o nowej stronie. Jest parę wpisów pod moją wypowiedzią: http://www.ecomoto.info/forum/12/temat/3.html
A teraz tak na poważnie pytam co sądzicie o tej stronie i o takiej koncepcji promocji EV??. Wyskoczyłem z tym jak "filip z konopi" bez żadnej konsultacji z ludźmi którzy się tym zajmują i może moja "IDEA" jest do d**y.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011   

Bardzo popieram. Wspaniały pomysł.
Gratuluję.
Oby tak dalej.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Jestem tego samego zdania.
Zresztą gdyby było "nie teges" to ludzie by się nie wpisywali a przecież powolutku pomalutku zaczyna nabierać to tempa :)
Prawda ?
 
 
Mibars 
kierownik
Leń patentowany



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 382
Skąd: Nadarzyn k. W-wy
Wysłany: Śro 27 Kwi, 2011   

Bardzo szczytna idea, jedyne do czego mogę się przyczepić to regulamin dopuszczajacy marketinowe wykorzystanie podawanych danych ;)

Aha, w liście gniazdek nad adresami mam taki duży, biały prostokąt, domyślam się, że tam powinna być jakaś mapa, niestety u mnie to nie działa. przeglądarka Opera.
_________________
No i jest :)
 
 
Mibars 
kierownik
Leń patentowany



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 382
Skąd: Nadarzyn k. W-wy
Wysłany: Śro 27 Kwi, 2011   

Dobra, mam jedno, poważne zastrzeżenie - dostałem e-maila z moim hasłem. Czy to oznacza, że są one przechowywane w sposób JAWNY?.
_________________
No i jest :)
 
 
bartek 
prezes
Łebmajster


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 508
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   

Cytat:
regulamin dopuszczajacy marketinowe wykorzystanie podawanych danych

Regulamin pisany można powiedzieć "na kolanie" :P trzeba by nad nim jeszcze popracować
Cytat:
Aha, w liście gniazdek nad adresami mam taki duży, biały prostokąt, domyślam się, że tam powinna być jakaś mapa, niestety u mnie to nie działa. przeglądarka Opera.

Tak tam powinna być mapa google. Sprawdzałem u siebie na operze i śmiga bez problemów.
A inne strony chodzą Panu prawidłowo? Bo kiedyś spotkałem się z jakąś felerną wersją opery która praktycznie w ogóle nie interpretowała javascript i może o to chodzi.
Cytat:
Dobra, mam jedno, poważne zastrzeżenie - dostałem e-maila z moim hasłem. Czy to oznacza, że są one przechowywane w sposób JAWNY?.

Email z hasłem jest wysyłany tylko przy rejestracji, a potem hasło zapisywane jest do bazy w postaci zaszyfrowanej więc nie ma się o co martwić.
Pozdrawiam
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Tak często zerkam na tę wspaniałą mapę i dzisiaj sobie myślę, jak dużo ona mówi o poszczególnych ludziach, co umieścili na niej swoje gniazdko oraz jak dużo ona mówi o ludziach, którzy nie umieścili na niej swojego gniazdka - ciekawe rozważanie.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Robsonik20 
kierownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 363
Skąd: LBN
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Dodawajcie swoje gniazdka, jak ktoś was poprosi raz na rok o podładowanie auta to nic wam się nie stanie...
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Jak nic się nie stanie? Takie ładowanie potrwa do rana, a rano kac będzie większy, niż się wydaje ;)
 
 
jatko 
Zasłużony dla zlotu EV
Teoretyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 115
Skąd: Augustów
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

a potem trzeba kaca trzeba zapić (bo jeździć na kacu nie wolno) i tak cały tydzień

a tak na poważnie to też się wpisałem z moimi fazami,
_________________
EV - tego powinni zabronić ...
 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   gniazdka

Ludziska dodawajcie gniazdka gdyż chciałbym sie wybrać w trasę a trochę mam pietra-gdyż nic nie ma w mym najbliższym regionie!
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

W trasie ludzie nie chcą dać gniazdka, bo myślą, że auto EV pobierze z jednej fazy 200,-zł w 1 godz, bo paliwo przecież jest drogie.
Jak powstawała mapa gniazdek, to myslałem, że utworzy sie błyskawicznie lista gniazdek z rozkładem co 5km, a życie pokazuje, że myh Polacy się wstydzimy posiadania gniazdka 230V albo nie lubimy sie takim chwalić.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Szwed 
stażysta
moturzysta


Wiek: 43
Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 121
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Też bym dodał (Kraków), ale jak widzę kolejne miejsce, gdzie trzeba się logować, hasłować itd. to mnie skręca...
W każdym razie w Krakowie chętnie dam "zatankować" prądu.
 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Nie ublizając ale tak wychodzi,że ludzie to barany,tu przytoczę Zbyszka-za chwilowe doładowanie zawołali 20zł,pokopani.

Auto nie jest w stanie pobrać wiecej jak 1/100 tej kwoty.(chodzi o poprzedni post)

Godzina ładowania w dziennej nie przekroczy 2zł,a pełne ładowanie za 5godzin stania (ale rzadko które auto ma tak pojemny aku albo jest tak wyczerpane ) 10zł.

Ja ostatnio ładowałem się po przejechaniu 60km i do pełna poszłoby jakieś 10kwh-ale nie czekalem bo wiedziałem ,ze juz starczy by wrócić, co daje przysłowiową piatkę-i kilka godzin czekania.

Próba pobrania większej ilosci zakończy sie spaleniem bezpiecznika,ale o tym to juz nie myślą, bo przecież ja tyle płacę za prąd..

Ja przejechałem juz 2350km a wciąż 200zł nie przekroczyłem. Dopiero po 3000-3500tyś.km to nastapi (udział tras w jeździe)

Ostatnio chciałem sie doładować, w warsztacie znajomym naprawy elektroniki samochodowej,zezwolenia nie dostałem,bo prąd drogi,moje argumenty,że zuzyje 50gr nie trafiały..
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Na poważnie odnośnie dodanych gniazdek-są firmy ,które je dodają a gdy już ktos jest nie bardzo chcą uzyczyć prądu-ICPT Pruszków.
Dopiero gdy na horyzoncie pojawil sie kolega ze zlotu tam pracujacy wskazał miejsce,i było bez problemu.
Tak to patrzyli jakby ufo przyjechało.
Fakt,nie umawiałem sie na ładowanie-ale powiedziałem,że maja zaznaczone na mapie ecomoto przecież,i jak ktos juz sie napatoczył to mogli poratować.
Ładowanie tylko w pewnych,źródłach,wcześniej umówionych.
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group