ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Cromotor i ponad 20kW - szaleństwo :)
Autor Wiadomość
PiotrW 
dyrektor


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 451
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto 19 Maj, 2015   Cromotor i ponad 20kW - szaleństwo :)

Ciekawe ile jeszcze da sie wycisnac z tego silnika

120V i 250A

https://www.youtube.com/watch?v=Rkjh9XTURCs
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Wto 19 Maj, 2015   

Śmiechowo jak przy 70km/h koło podnosi (0:25) :P
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Patriko 
brygadzista


Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 242
Skąd: Słupca
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Strach manetkę odkręcać :shock:
_________________
Jeżdżę na: Coma 3000
 
 
PiotrW 
dyrektor


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 451
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Taka moc wystarczyłaby mi w zupełności, myślę ze to ostatnie stadium watowicy
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Podejżewam, że na sterownik blokowy nie narzeka :lol:
 
 
PiotrW 
dyrektor


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 451
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

wyglada mi na Kelly Controller ale moze podobny
 
 
PiotrW 
dyrektor


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 451
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Mysle, ze nie jedno autko na swiatlach byloby w szoku a wlasciwie jego wlasciciel
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

W opisie napisane że Cromotor-Kelly controller 120V 250A-28S lipo 16A pack (powinno być 16Ah) Filmiki stare już i w sumie one mnie zainspirowały do budowy Tsunami https://www.youtube.com/watch?v=Uh2q5NI6zlQ
Ja się chyba już wyleczyłem z takiej jazdy mocnym rowerem elektrycznym po tym jak wczoraj jadący przede mną Mercedes ML przy jakichś 75km/h stanął ja wryty tak hamując że aż awaryjne mu się zaświeciły (zatrzymując się do zera) . Ja tez depnąłem tył mi zaczął wyprzedzać przód ale jak już trochę zwolniłem odpuściłem heble i dzięki czemu mogłem skręcić trochę bardziej zjeżdżając z pobocza i przemknąłem może z 20cm z jego prawej . Gość nie miał powodu tak hamować (nie było żadnego zjazdu a wszystko przed szczytem wzniesienia) , podejrzewam że chciał mnie udupić . Pewnie to jeden z tych którzy nienawidzą rowerzystów . Chyba czas wszystko sprzedać i kupić czołg .
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

powinien sie pożegnać z lusterkiem a ty w las z prędkością 70kmh :twisted: :twisted:
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

atomek1000 napisał/a:
powinien sie pożegnać z lusterkiem a ty w las z prędkością 70kmh :twisted: :twisted:

Możemy sobie żartować ale wczoraj to miałem chyba największego farta w życiu . I coś czuję że taki się już nie powtórzy . Wiecie taka jazda naprawdę mocnym bikem daje ogromną dozę radochy ale też zapomina się o bożym świecie co czasami może srogo kosztować . Na tych wszystkich filmikach wszystko pięknie ładnie wygląda aż coś się stanie a potem nie ma już filmików z wiadomo jakich powodów a my jakoś nie dociekamy z jakiego powodu nie ma. Warto się zastanowić nad tym co jakiś czas .
 
 
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

No i to jest nauczka a raczej morał, aby trzymać się na bezpieczną odległość i nie siedzieć zapuszkowanym na zderzaku. U mnie w mieście jeżdżą gówniarze na skuterkach i wiszą na zderzaku, żeby wyprzedzić, choć to trochę bez sensu bo ta popierdółka ledwo jedzie te 50km/h no ale niestety na takie zachowanie lekarstwa nie wymyślono :D Brakuje kultury na polskich drogach. Poza tym wracając do tego bajka to jest szatan :twisted: :D muszą lecieć watogodziny z baterii :D każdy sobie może wyobrazić jak wygląda jazda Pykacza :D
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Ktoś tutaj na forum powiedział niedawno mądrze i mnie to strasznie poruszyło.

Coś w stylu: miałem 10 znajomych na motocyklach. Teraz mam 7.
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Tas też mi się to wryło w pamięć.
glebor napisał/a:


Motor jest dobry, żeby się wyszaleć, ale z perspektywy samochodu niestety motocykle są mało widoczne, szczególnie w korku jak się przeciskają, ogląda się człowiek raz nic nie ma dynamicznie zmienia się pas a tu nagle motor... - dobra zabawka, żeby się wyszaleć, natomiast z moich znajomych 95% osób miało przygodę - ślizg stuczka itp 3 osoby z 10 już nie żyją. Ze znajomych na rowerach nikt jeszcze nie zginął ;)



Wczoraj sobie poszalałem jak nigdy . Jedziesz sobie 50 i dajesz manetkę na max i masz 85 .Takie wyprzedzanie pospolitych puszek to jest moment dosłownie 2-3 sek i jest po wszystkim . Do tego Sabvoton naprawdę robi tu robotę przy tych 150A z aku i koło 21cali . Jest moment już spory na kole . Ludki to już naprawdę Cię nie wyprzedzają tylko dziwią . Dorośli to normalnie wyglądają jak dzieci z nosami przyklejonymi do szyby swoich puszek . Reakcja ludzi jest niesamowita zwłaszcza że jak jadę nawet te 85 to zawsze kręcę korbami by było widać że rower . Szkoda że nie mam kamerki by coś nagrać ale to jest coś w tym stylu . https://www.youtube.com/watch?v=TfKJqpWh3FM to jest normalnie niesamowita radocha . Ma ktoś kamerkę pożyczyć to coś nagram zanim się Tsunami pozbędę .
 
 
sunman 
kierownik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 317
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 20 Maj, 2015   

Takich "moralizatorow" drogowych jest wiecej...
Mnie taxa wyprzedzala juz spychajac do krawedzi a jak juz mnie wyprzedzila to depnela , ale nie tak buracko jak tobie pykacz.. mnie arab tylko przestraszyl ale mimo wszystko jade z ludzmi.. dobrze ze choc heble sa konkretne .. i 3 kola
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group