ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup silnika i baterii z usa BBSHD 1000 empoweredcycles.com
Autor Wiadomość
ixion 
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 24 Sie, 2016   Zakup silnika i baterii z usa BBSHD 1000 empoweredcycles.com

Czy ktoś orientuje się lub zamawiał coś z tego sklepu? Chce tam kupić wszystko czego potrzebuje do konwersji roweru na elektryczny, nie mam pojęcia jakie cło zostanie mi naliczone, może jest ktoś kto mógł by chodź orientacyjnie określić ile procent mam doliczyć od calosci kwoty aby w przybirzeniu wiedzieć ile to wszystko bedzie kosztowało, wszystko co chce kupić kosztuje około 1200-1350 dolarów, dlaczego tam? A no dlatego bo wydaje mi sie że mają tam lepsze baterie i adaptor ktory potrzebuje aby zamontować silnik no a przy okazji kupię już całą resztę.
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 24 Sie, 2016   

Więcej niż 23% nie powinni doliczyć
 
 
ixion 
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 24 Sie, 2016   

Dziękuję za odp, sam też dowiedziałem się że vat to 23% a cło wyjdzie około 4%, natomiast pojawił się problem, baterie z tego sklepu mogą być wysłane tylko FedEx em a ten kurier kosztuje tyle co bateria i nie jestem w stanie zapłacić 400 dolarów za kuriera, sam silnik w zestawie może być wysłany kurierem DHL express który kosztuje 80 dolarów co jest jeszcze do przyjęcia, czy jest jakiś sklep który możecie polecić gdzie dostanę dobrą baterie 52V? Lub może wszystko co jest mi potrzebne do konwersji.

Informacje odnosnie vatu i cła uzyskałem dzwoniąc do DHL
 
 
Aleksander_2 
młodzik


Wiek: 58
Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 24 Sie, 2016   

kup obudowę delfin np. na ebay lub alliexpres a baterie ci koledzy z forum zrobią i po sprawie
 
 
ixion 
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

Świetny pomysł, a którzy koledzy sie tym zajmują? Może też mają takie obudowy tyle że może nie kiniecznie delfin bo nie wiem czy wejdzie bo mam full suspension
 
 
krystian91 
kierownik


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 301
Skąd: pkl
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2016   

Jeśli chcecie coś zamawiać z USA i nie płacić podatków to zamówcie na kogoś z rodziny kto mieszka np w Uk. A w tedy osobnym kurierem do Pl. Kurier kosztuje ok 80 zł za paczkę do 31kg door to door.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group