ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
bartek24m 
dyrektor



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 428
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 01 Lut, 2017   

Powinno byc tak ze kazdy moze pierwszy raz do jakiegos limitu kwotowego skorzystac z zabiegu w szybkim terminie a drugi raz i kolejne trzeba odczekac swoje.

Bo teraz ci co pracuja musza leczyc sie prywatnie a ci co niepracuja i sa na rencie to zajmuja sobie wszystkie terminy i czekaja. Oni maja czas a czekanie w kolejkach to ich glowne zajecie.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Powoli ruszam z tematem zlotu. Jak zapewne zauważyliście jest nowy bannerek w reklamach. Kolega się sporo dołożył, to zasłużył ;) Porobiłem już pewne zakupy na nagrody w konkursach. Tak, że do końca lutego jeszcze pozostaną rangi "zasłużony" a od marca startujemy od nowa.
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

Na ostatnim zlocie kilka osób miało Koszulki zlotowe ze swoim nikiem z forum. Fajne to było :smile: W tym roku jest taki plan ?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2017   

To było kiedyś. Do tej pory mam znaczki imienne, których nie odebrali właściciele. Jakby co to proponuję wykonanie takich koszulek osobiście, bo szkoda mi kasy na nieodebrane projekty.
Zainteresowanym mogę podrzucić projekty znaczka (logo).
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

zeeltom, bo to trzeba podejść do tematu inaczej, zbiórka funduszy na koszulkę/znaczek przed wykonaniem i wtedy zbiorowe zamówienie.

Tak myślę, mamy tu na pewno kolegów znających się na grafice, może ktoś zaprojektowałby jakieś ładne koszulki "z jajem", poszukałoby się wykonawcy, zrobilibyśmy zbiórkę i wykonali takowe? Jakby co piszę się na pomoc w organizacji tego ;)
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Najpierw muszę pogadać z prezydentem miasta o funduszach. Czy dadzą i ile dadzą. Wtedy będzie można pogadać o reszcie. Ostatnio dali, ale tylko na gadżety reklamowe. Nic innego nie mogłem za to kupić. Dlatego ta składka. Bo samymi długopisami i znaczkami zlot nie żyje ;)
Mam nadzieję, że starzy sponsorzy znów coś podrzucą na nagrody, ale wiem, że nie zawsze się daje to zrobić. Niestety, taki klimat mamy :D
UM Żyrardowa chciał za przekazaną kasę by na wszystkich reklamówkach był herb miasta. Nie wszędzie się go dało wcisnąć, a na znaczkach zlotowych tym bardziej. Jakoś na to przystali.
Jeśli dadzą kasę, to ich pieniądze pójdą na reklamówki, a na cenniejsze nagrody musimy znów zrobić jakąś zrzutkę. Jak na razie mam zajefajne latarki rowerowe. 5 in 1 :D Power bank, latarka, radio FM, odtwarzacz MP3 i słuchawka BT w jednym. Dużo fajniejsze od tych zeszłorocznych z samym MP3 i świecą bardzo mocno.
A może podrzucicie jakieś pomysły na nagrody w konkursach w tym roku?
Albo coś taniego i dużo, albo coś droższego i mniej.
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Jeśli chodzi o małe gadżety to mogę ogarnąć zamówienia z Chin, zawsze wyjdzie taniej = więcej nagród.

Od siebie z praktycznych, tańszych rzeczy to:
- słuchawki HM7 UiiSii za 6,5$ - jakościowo nie mają sobie równych w tej półce cenowej
- zegarki SKMEI do 10$ - mam 3 modele, bardzo solidnie wykonane zegarki w tej cenie
- pirometry 6-8$ - nie wiem jak z dokładnością w tych cenach, nie używałem
- automatyczne obciągaczki do izolacji link ~10$ - sam używam i nie wyobrażam sobie życia bez nich :D
- zestaw wkrętaków precyzyjnych link 3,5$ - bardzo praktyczne za te pieniążki
- jakieś multifunkcyjne breloczki, breloczki-latareczki itp.

Rzućcie jakiś przedział cenowy per nagroda to będę szukał ;)
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

To zależy od tego, ile kasy się zbierze. W zeszłym roku wyszło coś kole 1500 zł + drugie 1500 z UM.
Razem na gadżety i nagrody poszło w sumie 3.000 zł (około).
Plus, oczywiście, nagrody ufundowane przez sponsorów, a te też do tanich nie należą ;)
To chyba najtańsza dwudniowa impreza w Polsce ;)
Nie licząc wkładu własnego i kolegów z Żyrardowa w zrobienie, przeprowadzenie i zakończenie zlotu :)
Wynajęcie toru (darmo), opłaty za prąd i kibelek pokryło miasto.
Zakupy robię jakiś miesiąc przed zlotem, żeby wszystko było na czas. Więc do połowy kwietnia będę czekał na wpłaty i dam znać ile zebrałem i ewentualnie wtedy zakupy.
Nagrody w konkursach muszą być jakieś użytkowe, żeby przydały się potem w życiu codziennym ev-maniaków.
Coś do rowerów, do warsztatu, do codziennego użytku.
Pendrive, MP3, zestawy narzędzi, elementy rowerów EV, coś w tym stylu.
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

zeeltom napisał/a:

Zakupy robię jakiś miesiąc przed zlotem, żeby wszystko było na czas. Więc do połowy kwietnia będę czekał na wpłaty i dam znać ile zebrałem i ewentualnie wtedy zakupy.


To jeśli miałbym pomóc z zakupami z Chin to dla pewności dostawy zakupy minimum 2 miesiące przed :wink:
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Wiem, dlatego Chiny odpadają.
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

zeeltom daj numer konta w pierwszym poście, też dorzucę jakieś parę groszy :) i postaram się zabrać jakieś gadżety na zlot.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Metu 
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Witam kolegów.

Najważniejsze przy takich spotkaniach (zlocie) to integracja środowiska, wspólne zapoznanie.
Niestety nie byłem jeszcze na Waszym zlocie ale proponowałbym aby każdy kto przyjedzie elektrykiem/hybrydą (zależy od Organizatora) wypełniłby formularz informacyjny o pojeździe (marka, model, moc, silnik, bateria, technologia itd.). Popołudniu o ustalonej godzinie Organizator/wodzirej chodziłby po wszystkich autach z mikrofonem (i głośnikiem) opowiadał o każdym pojeździe i rozmawiał "na forum" z właścicielem - taka prezentacja pojazdów.

Wieczorem/późne popołudnie wspólna zabawa\rozmowy, a w miarę możliwości wspólne ognisko/grill.
Jeśli znajdą się darczyńcy na gadżety to bardzo fajnie, wtedy można robić jakieś konkursy zręcznościowe pojazdami.

Dla mnie powodem przyjazdu na zloty to ludzie, a gadżety.... są tu najmniej ważne. Lepiej za to kupić grill i węgiel drzewny lub wkład do ogniska...

Kolega "Przenikanie" dał świetny pomysł o "połączeniu sił", może warto zaprosić użytkowników z forum samochodyelektryczne.org ?

Takie moje spostrzeżenia.
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Matu bardzo fajny pomysł. Brakowało mi w zeszłym roku opisu wielu konstrukcji takich podstawowych, gdyż byłem z kumplem, który dopiero zaczynał się interesować ebajkami, a w sumie było to dość męczące jak każdy kto przechodził pytał o wszystko... Jakaś podstawowa informacja typu vmax i zasięg, rodzaj aku, silnik a jakby ktoś chciał pogadać bardziej wnikliwie to oczywiście jestem otwarty na wszelkie pytania :) ale fajnie gdyby jakieś podstawowe info o każdym pojeździe było. W tym roku przyjadą 2 poziomki, jeżeli kumpel wpadnie, to będzie jeszcze mocny BMX 45km/h 1,3KW.

Osobiście uważam, że grill czy ognisko jest bardzo dobrym pomysłem trochę mi tego w zeszłym roku brakowało, ale pretensje trzeba mieć do siebie, trzeba bło wziąć grila.

Poza tym było naprawdę super :) Ja bym rozstawił przy torze jakąś niską poprzeczkę albo chociaż folię odblaskową wokół i postarał się, żeby był tylko jeden wiazd + ktoś kierujący ruchem na torze, żeby auta nie wjeżdżały jak śmigają rowery i odwrotnie. :smile:
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
maniekrox 
prezes
maniekrox


Pomógł: 22 razy
Dołączył: 26 Sie 2014
Posty: 909
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Zeeltom, może zrobić właśnie z koszulkami z nickiem tak, że będzie kosztowała przykładowo 50 zł, płatne z góry. Jeśli da się ogarnąć zlecenie ich taniej - np. 20 zł to reszta niech idzie na organizację zlotu. Może się okazać, że dużo osób weźmie takie koszulki, bo chce wspomóc zlot i jednocześnie będzie miała jakąś pamiątkę:)
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 11 Lut, 2017   

Wolałbym tańszą koszulkę + dobrowolną dotację, albo podwieźć jakieś gadżety :)
Swoją drogą gdyby koszulkę dało sie zrobić za 20zł to myślę, że za 35zł chyba każdy by sobie taką sprawił :mrgreen:
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group