ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
umbur 
prezes


Pomógł: 25 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 581
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 16 Kwi, 2017   

Patriko napisał/a:
EkoZlot Bliźniaczy zlot elektrycznych entuzjastów, dowiedziałem się o nim przypadkiem chcąc zaprosić jednego posiadacza Tesli.
Szkoda, że się z nami jakoś nie sparowali :wink:

Pisze, że dla samochodowców, więc większość się nie kwalifikuje. :wink:
 
 
Patriko 
brygadzista


Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 242
Skąd: Słupca
Wysłany: Nie 16 Kwi, 2017   

umbur napisał/a:
Patriko napisał/a:
EkoZlot Bliźniaczy zlot elektrycznych entuzjastów, dowiedziałem się o nim przypadkiem chcąc zaprosić jednego posiadacza Tesli.
Szkoda, że się z nami jakoś nie sparowali :wink:

Pisze, że dla samochodowców, więc większość się nie kwalifikuje. :wink:

Drobna korekta w nazwie i wszyscy mogliby uczestniczyć ;)
_________________
Jeżdżę na: Coma 3000
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Kwi, 2017   

Pisałem o tym na stronie samochodyelektryczne.org
Rejestracja nie działa, niech więc sobie to w buty wsadzą, nie potrafią nawet porządnie tego zorganizować.
 
 
sirgregs 
prezes


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 933
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Prawdopodobnie część z forumowiczów oprócz watowicy złośliwej jest ogarnięta również chorobą światełkową (im więcej lumenów/luxów tym lepiej).
Jak jakieś fajne lampki macie w zasobach to proponuję w sobotę wieczorem jako alternatywę do alkoholizowania się zmierzyć co te źródła światła potrafią ;-)
Przywiozę miernik natężenia oświetlenia (luxomierz) i przynajmniej dwie lampki powyżej 3000 lumenów każda.
Możemy na przykład wyłonić lampkę (zabudowane w rowerze też jak najbardziej wchodzą w temat) która z największej odległości spełni normę oświetlenia stanowisk pracy wyposażonych w monitory ekranowe (500 luxów) ;-)
 
 
Yin 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 805
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Mega pomysł :)
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Luxometr zamiast alkomatu, ciekawe :razz:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Będzie badał błysk w oku ;)
 
 
sirgregs 
prezes


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 933
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017   

Możemy zrobić jeszcze konkurencje dodatkowe kombinowane (będzie potrzebny zarówno luksomierz jak i alkomat) na przykład:
"Idź w stronę światła"
oraz
"Pijmy szybciej bo się ściemnia"
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Mam potwierdzenie od @tas, że będą do wygrania jakieś sterowniki i silniki z NEXUN-a.
Niezawodna firma :) Dzięki ;)
A ja nadal czekam na jakieś ruchy ze strony UM w Żyrardowie i czekam, czekam, czekam...
Ciekawy jestem, czy się wyrobią do zlotu biorąc pod uwagę czas, jaki pozostał.
 
 
medykmtb
[Usunięty]

  Wysłany: Pią 21 Kwi, 2017   

haha, no sa tacy co watownica i luxfuria ida w parze, no ciekawe zawody sie szykuja, ciekawe jaka nagroda za najslabsze a jaka za najmocniejsze swiatelko. martwi mnie nieco temat wladz miasta ktore obiecyawaly a tu zaledwie kilka dni i kol. Zeltom moze zostac na przyslowiowym lodzie.niefajne.
milym akcentem sa ludzie co buduja wiare, ze sa jednak ludzie nierzucajacy slow na wiatr i zapewniaja chocby zabawne nagrody, czy dlugopisy i inne gadzety.nie wiem, czy w tym roku bedziemy z dziewczyna. mam nadzieje ze bedzie swietna impreza. pozdro dla Bartka i innych kolegow znajacych nasze madmaxy
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Koszty zlotu rosną, bo i ilość uczestników się zwiększa. Wiąże się to z większymi wydatkami nie tylko na gadżety reklamowe, ale i na całą otoczkę zlotu. W tym roku ma być płatna ochrona na torze na dzień i na noc, kasa znów potrzebna. W zeszłym roku miasto pokryło koszty prądu, wynajmu kibelka, kosza na śmieci. W tym roku muszę to pokryć jakby z własnej kieszeni, bo miasto ma coś tam ma dołożyć, ale właśnie z tych dołożonych pieniędzy mają sobie wycofać za te różne potrzeby. Dziwnie to wygląda. Dajemy ci kasę, ale wycofamy sobie z tego nasz sponsoring. Dzwoni kobitka, inna zresztą, niż ta, z którą prowadziłem rozmowy na temat zlotu i muszę jej od nowa tłumaczyć o co chodzi :twisted: Ma się dowiedzieć od skarbnika sprawę finansowania zlotu. Myślę sobie, zadzwoni do skarbnika, dowie się i oddzwoni. Ile to może potrwać? Z pół godziny? A tu już 2 dni czekam na odpowiedź :twisted: Ja bym takich pracowników pogonił z roboty natychmiast! Przecież oni tego nie załatwią do czasu zlotu w taki sposób!

Inna sprawa, to reklamy sponsorów na stronie. Właściciel forum za reklamę zażądał opłat na rzecz forum. Ma do tego prawo, bo to jego forum. Ja nic tu nie mam więcej do powiedzenia.
Jak zapewne zauważyliście zniknęły rotacyjne bannerki na górze strony i nastąpiły pewne zmiany na stronie głównej.
Tu chciałbym podziękować wszystkim za wkład własny, finansowy i rzeczowy w organizację zlotów przez te ostatnie 6 lat. To chyba najtańsza dwudniowa impreza tego typu w Polsce i na świecie ;) Koszty wahały się w okolicach 3.000 zł. W tym roku chciałem zaszaleć i podniosłem poprzeczkę do 5.000 sugerując zakup wielu cennych nagród, ale miasto zaczyna mnie po prostu wkurwiać. Nie wiem, czy nie będzie to ostatni zlot w Żyrardowie, bo nie będę się kopał z koniem, a sam, jako osoba prywatna, nie będę miał wiele do powiedzenia w tych sprawach. Poświęcam zlotowi swój prywatny czas i pieniądze na całą otoczkę zlotu i jego organizację. Przy moich dochodach na pół etatu, to duże obciążenie a i zdrowie już nie to ;) Bez Waszej pomocy na pewno by się to nie udało i tu jeszcze raz Wam dziękuję.
 
 
tomoaza 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 196
Skąd: Użytkownik zbanowany (rozsyłanie spamu)
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

To my powinniśmy Tobie dziękować z to co robisz, kasę łatwo dać, a czas i zaangażowanie które w to wkładasz jest dużo cenniejsze.Tomku z urzędasami jak nie masz pleców zawsze będziesz się borykał, mają swoje procedury a każdy nowy chce się wykazać.Natomiast co do postępowania Arbitra nie za bardzo rozumiem Pana cel działania. Forum jest Pana własnością to fakt.Do tej pory radziło sobie doskonale bez "opłat na jego rzecz ". Wszyscy użytkownicy działają społecznie, z dobrej woli udzielając pomocy, wiedzy, poświęcając swój prywatny czas, może Oni również powinni pobierać opłaty za dworactwo.Pazerność i komplikowanie spraw, na dodatek rzucając kłody pod nogi osobą działającym społecznie uważam za brak szacunku.Te banerki, które Tomek zamieszczał były podziękowaniem za pomoc w organizacji zlotu. Żadna kasa z nich wielka nie płynęła,to był tylko prestiż. Ja osobiście mam to w nosie.Na zlot zawsze chętnie się dołożę, ale na baner choć by miał kosztować złotówkę rocznie nie. Bez urazy proszę.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Zatem starajmy sie wspomóc, tę część zlotu przez wpłatę darowizny na konto Tomka.
Bądźmy zasluzeni dla TEGO Zlotu..
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Już jesteście zasłużeni :) Wyróżniłem to kolorem nicków, bo nijak inaczej nie mogę, ale też dla każdego wpłacającego zarezerwowałem kubek zlotowy. Na wszelki wypadek założyłem nowe konto na wpłaty na zlot, żeby mi się rachunki zgadzały :) Teraz nie ma co już wpłacać. A jeśli ktoś bardzo chce, to podaję numer nowego konta. Jeśli coś wpłynie, to wykorzystamy to na "przelew" na zlocie ;)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Trzeba kliknąć w ukryty przekaz.
Jak poprzednio w tytule "darowizna na zlot" i nick forumowy.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Jednocześnie przepraszam tych, którzy dołączyli w tym roku i bannerki firm były tak krótko.
Macie je nadal za darmo na stronie archiwum zlotu http://zeeltom1.nazwa.pl/ev/info.htm i na nowej stronie http://zlotyev.pl/sponsorzy/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group