ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Kwi, 2017   

mrgiver napisał/a:
zeeltom napisał/a:
Różnicówka wali od 30 mA na fazę,

O prądzie znamionowym 30mA nie wyłączy gdzieś przy 10-15 mA?

30, to 30, a nie 10-15 ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Kwi, 2017   

Dojechało sporo nowych gadżetów :) Będzie na bogato :)
Niektóre firmy każą długo na siebie czekać.
A przelewu ze strony UM, jak nie było tak nadal nie ma.
Do zlotu zostało 3 dni robocze.
 
 
tomoaza 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 196
Skąd: Użytkownik zbanowany (rozsyłanie spamu)
Wysłany: Sob 29 Kwi, 2017   

Strona zlotu nabiera kolorów.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Kwi, 2017   

Już popsułem :)
Powtarza się belka, ta czarna. Nad i pod logo.
Wracając do zlotu, w zasadzie większość zakupów dojechała. Jak zwykle, musiało coś być popsute i nie wiem, czy zdążę wymienić, ale to drobiazgi elektroniczne (karty pamięci), które dokupię w Żyrardowie, a sprawę wyjaśnię sobie po zlocie.
Jako ciekawostka, czego jeszcze nie było do tej pory, to będzie stanowisko z darmową kawą i herbatą. Kubki, łyżeczki, czajnik itp plus stolik z parasolem i krzesełkami. Będzie można chlać te napoje do woli i za daremno :) Tylko każdy będzie musiał sobie zagotować wodę w przygotowanym czajniku :) Nadal czekam na wymianę jednego tableta, w którym bateria odmówiła posługi ;)
I jak już chyba wszystkim wiadomo nadal nie mam przelewu ze strony UM. I jak oni chcieli, żebym to wszystko kupił na czas, gdybym liczył na ich pieniądze? Może się okazać, że wpłynie to po zlocie, ale pocieszam obu sponsorów, że zwrócę kasę natychmiast po wpłynięciu przelewu.
Na sobotni wieczór przewidzianych jest parę niespodzianek, dla uczestników zlotu, ale to dopiero po 18-ej ;) Mogę jedynie podpowiedzieć, ze będzie to związane z rowerami, a właściwie z jednym z jego elementów, a konkretnie z dzwonkiem ;) Użytkownicy smartfonów, też będą zadowoleni, szczególnie ci, walczący ze sterownikami i ich elektroniką ;)
Czeka mnie jeszcze parę spraw logistycznych, ale dam radę. Mogę być najwyżej lekko zmęczony w trakcie zlotu ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Kwi, 2017   

Czytam sobie i czytam ten temat i patrzę:

"Wysłany: Pią 10 Mar, 2017
Mam oficjalne potwierdzenie z UM o patronacie prezydenta nad imprezą.
Czekam teraz na jakieś potwierdzenie o dofinansowaniu Zlotu ;) "

I na 3 dni robocze przed zlotem nadal nie ma wpłaty. Pisałem już o tym, ale napiszę jeszcze raz: kto tu kogo robi w ciula?
W rozmowach z UM podkreślałem za każdym razem, że trzeba coś kupić, sprawdzić i mieć czas na reklamacje.
Część firm robi sobie wolne 2 maja, więc pozostaje tylko dwa dni robocze, czyli czwartek i piątek. W piątek muszę być na torze praktycznie cały dzień, bo jest sporo roboty skoro chłopaki przyjeżdżają wieczorem i doopa blada. Dobrzę, że wpadłem na pomysł wcześniejszej pożyczki od forumowiczów. Ja już nie chcę, ale może ktoś to skomentować za mnie? :D
Bo już dostałem opieprz, że ku*wami na forum rzucam :)
 
 
tomoaza 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 196
Skąd: Użytkownik zbanowany (rozsyłanie spamu)
Wysłany: Nie 30 Kwi, 2017   

Tomku nie ma sensu się tym stresować, musisz założyć, że to standard. Urzędy tak pracują, a co do dofinansowań to spróbuj wytargać dotacje na jakiś intratny cel z unii.Jak to działa; masz jakiś pomysł na interes, ale nie masz kasy, a chcesz zaistnieć. Ok dostaniesz dotacje, ale najpierw wydaj swoje pieniądze ( których nie masz, bo po co dotacja jak masz ) a potem część zwrócą. Oczywiście nie wszystkie instytucję tak działają.Szkoda Twojego zdrowia na stres, to i tak nic nie zmieni a Ty nabawisz się wrzodów.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Kwi, 2017   

Kiedyś tor był sceną wielu imprez ;)

 
 
DeZir 
młodzik


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 59
Skąd: Pomiechówek
Wysłany: Pon 01 Maj, 2017   

I komu to przeszkadzało. Piękny obiekt rozpada się na naszych oczach. Szkoda :cry:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Maj, 2017   

Byłem dziś na torze. Trwa koszenie trawników i wycinanie trawy ze szczelin toru. Zmierzyłem obwód toru po wewnętrznej i wyszło równo 300 metrów. Myślałem, że jest dwa razy więcej :D
Mają jeszcze naprawić zawór w studzience i będzie mniej więcej wszystko, co dotyczy toru. Teraz muszę pojechać i co 5 metrów wbić paliki do ogrodzenia toru. :wink:
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 02 Maj, 2017   

ja zaczynam odprawiać "czary mary" co by pogodę udobruchać bo zapowiada się ze tańcząca chmura chce namieszać w pogodzie, no i ta noc 5C :shock:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Maj, 2017   

Damy radę, co to dla harcerza? :)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 03 Maj, 2017   

Stoi u mnie od paru dni autko na zlot :)



Trza go dopchać na tor ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 03 Maj, 2017   

Dziś mała wyprawa na tor poświęcona palikowaniu toru i ogrodzeniu dookoła taśmą. Może uda się przykręcić te cholerne nakrętki do kabli zasilających drugą skrzynkę :)

I zrobione :)



 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 04 Maj, 2017   

Całe przyłącze tymczasowe organizujecie tam?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Maj, 2017   

Nie, to są stałe dwie skrzynki do zasilania toru. Ponieważ zlikwidowano licznik w podstacji, w zeszłym roku odkopaliśmy kabel zasilający tor i przepieliśmy go do innej skrzynki. Teoretycznie mamy 3x63A, ale w zeszłym roku na imprezie disco polo leciało do 90A i tylko skrzynki się rozgrzały :D
Pierwsi zlotowicze zapowiedzieli przyjazd w piątek wieczorem.
W sobotę pierwszy konkurs o godzinie 11:00, drugi o 13:00
Przejazd przez miasto od godziny 15:00 pod Urząd Miasta na wręczenie nagród przez Prezydenta Miasta i dalej objazd po mieście. Trzeci konkurs po zamknięciu toru dla zwiedzających o godzinie 19:00. W niedzielę jeden konkurs o godzinie 11:00
Proszę zabrać ze sobą przedłużacze i rozgałęziacze, moje nie wystarczą dla wszystkich ;)
Dla wszystkich przewidziałem stanowisko z darmową kawą i herbatą, oraz z dużym grillem elektrycznym. Jeśli macie miejsce, to zabierzcie ze sobą jakieś rozkładane krzesełka, bo dotychczasowy sponsor krzesełek i stolików odmówił posługi ze względu na niszczenie sprzętu. Będzie moja wielka ława z altany i dwie ławki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group