ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Mam następnego sponsora ;) Zgodnie z zapowiedzią, będzie to przeznaczone na sobotni wieczór do grilla, ale każdy zakup sponsorowany ostatnimi wpłatami będzie opisany nickiem darczyńcy i zgodnie z powiedzeniem Wiesława Wszywki: "zdrowie tego, co gorzała jego" będzie widoczny nick darczyńcy na opakowaniu szklanym ;) Oby żył nam jak najdłużej :D

Biorąc pod uwagę ostatnie działania UM w Żyrardowie w sprawie zlotu nie pozostaje mi nic innego, jak skomentowanie tego działania w ten sposób:



Przy okazji... paliki do ogrodzenia toru już załatwiłem, taśmę też.
Czy przewiduje ktoś przyjazd w piątek wieczorem?

Dodam, że będziecie mieli dyżury przez 8 godzin w sobotę i przez 6 lub 4 godziny w niedzielę.
Społeczników zapraszam do zapisywania się przy rejestracji na 30, lub 60 minutowe dyżury do pilnowania bramki wjazdowej na tor. To zależy od ilości chętnych do pracy społecznej ;) Nocna ochrona wydaje się zapewniona przez specjalistę ;) Kolegów i koleżanek wspierających zlot z Żyrardowa nie chcę nadwyrężać wielogodzinnym staniem na bramce i pilnowaniem toru. I tak wkładają swój czas i własne pieniądze w pomoc przy organizacji. Nie wiecie, ale pomagają mi wynajmem ciężarówki do przewożenia krzeseł, stolików, namiotu na i z imprezy po godzinach za własny wkład finansowy.
W zależności od dodatkowego sponsoringu będą dodatkowe suweniry dla pilnujących ;)

I jeszcze jedno pytanko. Czy jesteście zainteresowani małym koncertem, powiedzmy godzinnym w sobotę, przez mojego kolegę, który udzielił się na ostatnim zlocie? Tylko pytanie: czy w trakcie trwania wizyt dla gości 17 -18, czy nieco później 18-19 tylko dla nas?
Tego jeszcze na zlocie oficjalnie nie było ;)
Dodam, że nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Pozwolę sobie przytoczyć mojego maila do UM w Żyrardowie do Wydziału Promocji.
Moja cierpliwość się skończyła:

Dostałem telefon od innej osoby, która ma się zajmować zlotem i zakupami. Myślałem, ze Pani jest władna w tej sprawie. Musiałem od nowa tłumaczyć o co chodzi.
Usłyszałem informację, że Pani koleżanka musi się skontaktować z osobą zarządzającą finansami, by dowiedzieć się, czy można kupić tą cholerną elektronikę. No to ja, głupi chłop, myślę sobie: babka zadzwoni, dowie się i odpowie. No, ile to może zająć? 10 –15 minut i dostanę odpowiedź. Mija trzeci dzień i zero odpowiedzi. Tak szczerze, gdybym ja był kierownikiem tego działu, to pogonił bym to całe towarzystwo na szczaw. Jaja sobie robicie? Do zlotu mniej więcej tydzień pracujący i nie wiadomo o co chodzi? Kiedy zamierzacie podjąć jakieś działania? Kiedy pójdzie zamówienie, kiedy dojedzie towar, kiedy będzie czas na sprawdzenie i załatwienie jakichkolwiek reklamacji? Od ponad dwóch miesięcy informuję UM o imprezie, o dofinansowaniu, a Wy jeszcze nie wiecie co z tym zrobić na parę dni prze Zlotem? To jakieś jaja, czy nieudolność pracowników? Nie omieszkam powiadomić prezydentów o tym fakcie. Skoro Pan Kaczanowski obiecuje mi, że będzie to załatwione, Pan Jasiński ma wziąć udział w wręczaniu nagród, to co ja mam zwycięzcom konkursów wręczyć? Obietnice Działu Promocji? Proszę o szybką odpowiedź w poniedziałek 24 kwietnia, bo będzie afera na całą Polskę. Nie omieszkam opisać tego w sieci by pokazać nieudolność Działu Promocji UM w Żyrardowie. Zaproszona jest TV, radio, prasa. Będę chamem, ale to wszystko opowiem i opiszę w sieci i w mediach. To, że jestem zwykłym mieszkańcem miasta, nie zwalnia Was z olewania sprawy i załatwiania wszystkiego po macoszemu. W końcu żyjecie z moich podatków, bo co wnosicie do dochodu narodowego? NIC. Żyjecie z tego, co wypracują inni. Na Wasze pensje idzie moja praca, a efektów ZERO!
Przepraszam, że piszę tego maila w tym tonie, ale moja cierpliwość się skończyła.

Tomasz Wierzchoń.

Nie wiem, czy to coś pomoże, ale mam dość olewania mnie, jako mieszkańca Żyrardowa.
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Grubo zeeltom ciśniesz urzędasów :mrgreen:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Wiecie ile kosztuje oficjalnie wynajęcie toru? 35 zł za godzinę. To policzcie sobie koszty plus prąd, plus śmieci, plus kibelek itp.

Od 8 rano do 8 rano w niedzielę plus do 16-ej, to jest 32 godziny wychodzi x 35 zł = 1120 zł
A gdzie reszta?
Prąd około 100 zł, śmieci też ze 100 zł, kibel przynajmniej 160 to daje razem przynajmniej 1500 zł
a gdzie w tym długopisy, gadżety itp?
Ostatnio zmieniony przez zeeltom Nie 23 Kwi, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Czyli samo wynajęcie toru, to koło 1500 zł. A gdzie tu cała reszta? Pomagacie wiem, i robię co mogę by to dalej była zabawa. Ale nie ogarnę tego pomimo Waszych wpłat.
Denerwuje mnie to, że na inne imprezy miejskie idą kwoty w granicach 250,000 zł. A ja na głupie dofinansowanie 3.000 zł muszę targać swój czas, nerwy i inne dobra.
Już nawet moja osobista baba, patrzy się na mnie, jak na idiotę.
Ostatnio zmieniony przez zeeltom Nie 23 Kwi, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

Robiłem wiele imprez w mieście. Dokładało się wiele firm, ale przyznam się Wam, ze jeszcze nigdy nie zarobiłem na tym nawet złotówki. Zawsze dokładam ze swoich zarobków. Ale zawsze dobre dusze dopisywały mnie miliony, które zarobiłem. A hak im w smak, niech sobie myślą.
W każdym bądź razie ostania wpłata, którą przyjąłem oskarża mnie na kwotę 22 zł ;)
Kupię za to flaszkę, którą wypijemy za zdrowie sponsora na zlocie :)
Ostatnio zmieniony przez zeeltom Nie 23 Kwi, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   

zeeltom napisał/a:
Czy przewiduje ktoś przyjazd w piątek wieczorem?


My będziemy w piątek wieczorem, tj ekipa beskidzka w liczbie około 8 ludków to będziemy działać jak ostatnio :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Sorry panowie, trochę się rozkleiłem... nerwy puszczają... człowiek chce jak najlepiej...

Doszły dodatkowe nagrody.
1500W





I jakiś, jeszcze mocniejszy (3000W) silnik zapleciony w koło 24 cale :D
Będzie o co walczyć ;)
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

zloty charakter wymaga stalowych nerwow...mi juz puszczaja jak czytam
 
 
bartek 
prezes
Łebmajster


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 508
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Co do płatnych banerków wymyślonych przez Arbitra, to ja zaproponowałem swoje oczekiwania za które mogę płacić oczekiwaną kwotę. Nie było to nie wiadomo co... Troszkę większy banerek ( nie samo logo ) z krótką informacją o ofercie. Samo logo to tylko przypadkowe kliknięcie.
Zero odpowiedzi, banery całkiem znikły... dziwne to. Forum tak czy inaczej jest, ale wychodzi na to że "lepiej nie mieć nic, niż dać coś więcej od siebie".

Chłopaki z Żywca piszą tyle postów z podpisami że jest to dla nich dużo lepsza reklama niż jakiś tam banerek. Ale na to też trzeba poświęcić masę czasu.
_________________
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
 
 
tomoaza 
stażysta



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 196
Skąd: Użytkownik zbanowany (rozsyłanie spamu)
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Zgadzam się Bartku.W poprzednim poście w tym temacie opisałem co myślę.Mam nadzieję,że właściciel forum czyta posty, jak na razie się nie ustosunkował.Uwaga zaraz mogą zniknąć podpisy.Zostanie tylko nick :roll:
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

zeeltom napisał/a:
..W końcu żyjecie z moich podatków, bo co wnosicie do dochodu narodowego? NIC. Żyjecie z tego, co wypracują inni. Na Wasze pensje idzie moja praca, a efektów ZERO!
...


Tomku, pełna zgoda co do oceny pracy tych osób z działu promocji miasta. Jednak zawsze jestem sceptyczny jeśli ktoś używa argumentów pt "moich podatków etc" Pensja pracowników tzw sfery budżetowej jest z podatków częściowo Twoich jak i innych mieszkańców Żyrardowa, i pewnie w jakimś stopniu z budżetu Państwa. Lepiej napisać, pracujecie dla dobra mieszkańców, jesteście zobowiązani zajmować się ich sprawami najlepiej jak potraficie etc.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Niestety Tomoaza ma rację pisząc " że UM może dofinansowywać Organizacje Pożytku Publicznego, takie jak np. stowarzyszenia, ale jest problem gdy dotyczy to osób prywatnych. Z jednej strony coś obiecano ale formalnie może byc to trudne. Pomimo, a może właśnie dlatego że wczesniej ktoś to robił, a nawet narażał się na negatywną ocenę z tego powodu.
I Tomku, jakkolwiek byś na to krytycznie nie patrzył, proponuję abyś emocjonalny, publiczny txt na ten temat jednak usunął. Bo niestety efekt może być odwrotny do zamierzonego.
A na przyszłość zamiast tworzyć fundacje, stowarzyszenia, może jest już w okolicy organizacja promocyjna, z którą wcześniej w przyjaznej formie, można się zwrócić o taką współpracę.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Dobra, pousuwałem, poniosło mnie.
Za nerwowy się zrobiłem.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Długoterminowa prognoza pogody na czas zlotu wygląda nieźle :)
https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-zyrardow,cId,42061
Ale kto by wierzył w takie długie okresy przepowiadania? ;)
Temperatura w granicach 5 stopni w nocy nie jest zbyt atrakcyjna.
Zobaczymy za tydzień ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group