ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
GPS Mio Cyclo 305 HC. Wersja zachodnia. Prawie nowa.
Autor Wiadomość
pepelito 
kierownik


Pomógł: 6 razy
Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 386
Skąd: ropczyce
Wysłany: Wto 20 Gru, 2016   GPS Mio Cyclo 305 HC. Wersja zachodnia. Prawie nowa.

Witam!

Mam do sprzedania nawigację MIo 305 HC. Obsługuje czujniki ANT+ (pulsu, kadencji,. prędkosći, pomiar mocy).

Licznik jest prawie nowy, właściwie to nieużywany.

Kupiłem go na allegro od osoby która mnie zrobiła w konia. Twierdziła że kupiła go w Holandii i nie ma map Polski, ale można je wgrać przez internet. Niestety jest to fałsz. Nie da się wgrać map Polski!

Licznik można używać w Polsce normalnie jak każdy inny z GPS. Jako że nie ma map posiada funkcje takie same jak np. Mio 105 HC, Garmin 500, Garmin 305

Po podłączenie czujników z ant+ można używać do zaawansowanych treningów. Po założeniu konta na MIO Share i podłączeniu urządzenia do komputera wszystko automatycznie wgrywa się zarówno do MIo Share jak i Endomondo czy Strawa.

Cena BARDZO niska. Porównywalna z używanym garminem 500 czy mio 105.

Urządzenie ma nawet przewagę nad tymi urządzeniami w postaci dotykowego i kolorowego ekranu. Natomiast mio 105 i garmin 500 są mniejsze.

W zestawie:
-Pudełko

-instrukcja

-kabel usb

-łądowarka

-uchwyty na kierownice

Cena: 269zł + wysyłka.

Bardzo niska cena, za takie pieniądze nie da się kupić nic sensownego. Sam uchwyt kosztuje prawie 70zł.

Co się z tymi zdjęciami stało ... Ta kompresja. Jak wrócę do domu to wrzucę lepsze.


Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group