ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ramy Falcon - broblemy z dostawą, odbiorem itp.
Autor Wiadomość
kriskov 
początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 18 Lip, 2018   Ramy Falcon - broblemy z dostawą, odbiorem itp.

Nie chciałem pisać tego posta, ale po to chyba też jest forum żeby poruszać każde tematy nawet te nie wygodne.
Mam problem i to duży z kontaktem z producentem ram Falcon, odbiór wysyłka przeciąga się strasznie, i na domiar złego nie można się skontaktować z Mr Sebastianem telefonów nie odbiera.
Wiem że nie jestem jedynym przypadkiem.
Niestety ale takie zachowanie spierdziela jakieś założenia wypadów spotkań zlotów itp. słabo można cokolwiek zaplanować zbudować.
A tak mi się wydaje że od tego forum powstał pomysł na ramy typu Falcon?
Proszę o waszą opinię na ten temat.
Pozdrawiam,
 
 
emil1906 
młodzik


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 86
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 19 Lip, 2018   

kriskov napisał/a:
Nie chciałem pisać tego posta, ale po to chyba też jest forum żeby poruszać każde tematy nawet te nie wygodne.
Mam problem i to duży z kontaktem z producentem ram Falcon, odbiór wysyłka przeciąga się strasznie, i na domiar złego nie można się skontaktować z Mr Sebastianem telefonów nie odbiera.
Wiem że nie jestem jedynym przypadkiem.
Niestety ale takie zachowanie spierdziela jakieś założenia wypadów spotkań zlotów itp. słabo można cokolwiek zaplanować zbudować.
A tak mi się wydaje że od tego forum powstał pomysł na ramy typu Falcon?
Proszę o waszą opinię na ten temat.
Pozdrawiam,

Faktycznie aktualnie występują u nas spore opóźnienia wynikające z wielu czynników za co przepraszamy.Obecnie trwa okres urlopowy co także nie sprzyja organizacji.
Usprawniamy system, budujemy zespół, wiec niebawem zniknie problem z komunikacją i skróci się czas oczekiwania.Jeżeli tel. nie odpowiada proszę pisać na falconbike@poczta.fm odpowiemy w możliwie krótkim czasie.
 
 
ravkill 
brygadzista
sir :)


Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 291
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 19 Lip, 2018   

Sezon. Teraz się czeka na wszystko. Jak zaczniesz kupować w listopadzie, to nawet z importem wszystkiego, do stycznie zdążysz wszystko pozbierać, a do maja złożyć... OT rada doświadczonego bardziej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group