ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie i pytanie o ramy
Autor Wiadomość
markkar 
brygadzista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

Tomas napisał/a:
A ile schodów masz do piwnicy ? są u nas tacy co na czwarte piętro wnosili (np ja) :mrgreen: ...

To już hardcor :) Ja mam takie 3/4 piętra ale wyciąganie w pojedynkę codziennie o 6.30 rano nie będzie przyjemnością.

Tomas napisał/a:
Zeby zbić wagę zbuduj rower na zwykłej ramie z ładną skrzyneczką i fajnymi grafikami jak jeden z kolegów z forum.

Rozważam taką opcję.
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

Parę schodów to zaden problem - połoz deskę na schody i wyjezdzaj z użyciem silnika. W dół na hamulcu i tyle.
 
 
markkar 
brygadzista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

:lol: o 6.30 jak takiego rabanu narobię wszyscy z klatki mnie przeklną.
 
 
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

Ja jestem zauroczony zestawem mid bafanga, zwłaszcza wersja bbshd waży to niecałe 5kg plus bateria. Brakuje tam tylko czujnika nacisku. Niestety co do awaryjności ciężko się wypowiedzieć za mało kilometrów. Z tego co ludzkie piszą za granicą to pada mechanika czyli przekładnie.
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
 
 
ppgmaik 
początkujący



Wiek: 44
Dołączył: 29 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

O już wiem kto go kupił :) zszedł Ci jeszcze z ceny? bo schodził na olxie co parę dni..
Pojeździsz trochę to poznasz zasięg i jeśli nic nie nawali to zawsze dojedziesz ze "wspomaganiem" ;)
Mój za skrzyneczką w grafice ;) waży 33kg i po schodach fajnie się go nosi, jeśli zależy Tobie na lekkości to tylko taki, jeśli na extrim i osiągach to to co zakupiłeś, a do ciężaru musisz przywyknąć :)
 
 
markkar 
brygadzista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

ppgmaik napisał/a:
O już wiem kto go kupił :) zszedł Ci jeszcze z ceny? bo schodził na olxie co parę dni..
Pojeździsz trochę to poznasz zasięg i jeśli nic nie nawali to zawsze dojedziesz ze "wspomaganiem" ;)
Mój za skrzyneczką w grafice ;) waży 33kg i po schodach fajnie się go nosi, jeśli zależy Tobie na lekkości to tylko taki, jeśli na extrim i osiągach to to co zakupiłeś, a do ciężaru musisz przywyknąć :)

Miałeś mnie na myśli? Jak tak to nie, nie kupiłem gotowca. Składałem element po elemencie.
I pewnie macie rację, więcej pojeżdżę, przyzwyczaję się do ciężaru i wnoszenia. Za dużo mam naleciałości ze zwykłego roweru.
 
 
ppgmaik 
początkujący



Wiek: 44
Dołączył: 29 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017   

No to zwracam honor. Faktycznie podobny był na OLX i zniknął parę dni temu ostatecznie stał za 9500.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group