ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię amortyzator dwupółkowy
Autor Wiadomość
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Nie 12 Lis, 2017   Kupię amortyzator dwupółkowy

Kupie amortyzator dwupółkowy marzocci bomber 888 lub rock shox boxxer najlepiej w dobrym stanie. Fox 40 również mile widziane o ile cena będzie dobra :)
Prosze o info na pw.
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lis, 2017   

Podaj przynajmniej oczekiwania/mozliwosci finansowe moze pomoge w temacie.pare osob poszlo za moja rada i kupila z usa lub gb.szczegoly na priv, chyba ze szukasz za bezcen to nie pomoge
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Chcialbym cos kolo 1000 plnów max 1500.
 
 
IMPULS 
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 47
Skąd: LUBELSKIE
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Po co płacić jakieś kosmiczne pieniądze jak można kupić od motoroweru za grosze. Czasem aby trzeba się przyjrzeć czy laga ma mocowanie zacisku pod hamulec.

http://allegro.pl/yamaha-...62.html#thumb/2
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Tylko on wazy pewnie ze 2 razy tyle co ten rowerowy. Mysle ze do falcona moze by sie nadawal bo tam 3 kg w te czy w te... ja robie lekkiego mida wiec raczej zostane przy lekkim rowerowym zawieszeniu.
A pozatym czy ktos sie orientuje jak tam z rura sterowa ? jaki rozmiar tam jest np. w yamaha dt, bo ktos na forum widziałem adaptował taki amor do swojej konstrukcji ?
 
 
IMPULS 
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 47
Skąd: LUBELSKIE
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Nie wiem ile waży ani rowerowy ani ten ze zdjęcia, ale ja kupiłem kompletny przód też od jakiegoś motorowerka i waży 7.5kg. :) Oczywiscie licze się z tym że rowerowy będzie lżejszy ale od motorowerka na pewno solidniejszy i zapewne troszkę twardszy co w przypadku elektryka ma znaczenie. :)
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Wiem tylko tyle ze rock shox boxxer w zaleznosci od rodzaju wazy około 3 kg. Mysle ze bomber 888 tez mniej wiecej tyle. Jesli bede budował cos na ramie custom to napewno mocno sie zastanowie nad rozwiązaniem z motocykla.
Impuls a ty juz cos zbudowałes na bazie tego amorka ? masz jakies foty ?
 
 
IMPULS 
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 47
Skąd: LUBELSKIE
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Moje koncepcje sie mocno zmieniają. Ale chyba wymyśliłem co mnie zadowoli na poczatku. Temat swojej budowy założę albo pid koniec tego tygodnia albo po ej niedzieli, zwłaszcze ze będę robił calość czyli rame też. :P
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Jak masa nie wazna a tylko jakosc sie liczy to mozna kupic z usa fajne motocyklowe marzocchi, jak waga wchodzi w gre pozostaje ebay.com jak ma sie znajomego w usa to on wysle ci bez oplat, tylko placisz ok stowy s za przesylke i masz taniej niz gdziekolwiek w europie.jak na moj gust to zawieszenie jest jedna z wazniejszych rzeczy po hamulcach.reszte da sie wykombinowac.
Ptzy pojazdach mniejszej mocy i mocniej zblizonych do roweru nie pchlbym sie w czesci moto, bo co powiesz przy kontrolnym zatrzymaniu? Jak chcesz jezdzic po lasach i polach za bugiem to nieistotne czym jedziesz.wez tylko miej klopot na drodze publicznej....i tu przewaga czesci rowerowych sie klania
 
 
IMPULS 
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 47
Skąd: LUBELSKIE
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Trochę racji masz. Ale te przody od małych motorowerków takich 50cm pojemności nie wyglądają aż tak masywnie. Ja będę robił rower na drogi publiczne, chyba ze faktycznie będzie to przerost formy nad treścią to wymienię z czasem. Choć jeśli się buduje rower to zazwyczaj jest on dedykowany pod inne wymogi niż tradycyjny kupny rower. ;)
 
 
pastek5 
kierownik
Rowery elektryczne



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 306
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Rock shox boxxer 2015> waży 2,7 kg z groszami :mrgreen:
Magnezowe stopy a nie jakieś aluminiowo podobne żeliwo :!:
_________________
Budowa rowerów elektrycznych,akumulatorów, konwersję rowerów na elektryczne, skrzynki na akumulator, serwis,- PasterTech

https://www.facebook.com/pasterbajk\

http://pasterbajk.pl/
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Medykmtb dzieki za informacje o tym ze w usa sa najtansze, bo faktycznie sa tanie... 435 usd za nowy rock shox boxxer pod 26 cali to tyle co u nas za uzywke z 2010-2012 roku a nowy na allegro 3k pln...
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Dolicz jeszcze cło i vat i przesyłkę.
 
 
pawextelinfo 
stażysta


Wiek: 42
Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 183
Skąd: Węgierska Górka
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Bede miał boxxera na sprzedaż
Zakupiłem dwa czarne rc jeden ze sprężyną powietrzna drugi ze standardową (chce sprawdzić co będzie lepsze)
Mój obecny biały rc2 nie pasuje do konstrukcji i bede wymieniał golenie na czarne z jednego z powyższych.
W tej chwili wszystkie są na serwisie w celu sprawdzenia, wymiany oleju itp
Orientacyjna cena (jeżeli nie będą wymagały dodatkowych inwestycji) 1299 za wersja sprężyna metalowa, 1599 powietrzna
Więcej info przyszły tydzień
 
 
Scuda 
stażysta


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 157
Skąd: Stalowa wola
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

Jak mozesz to zapodaj zdjęcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group