ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedaż Ogniw
Autor Wiadomość
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

cedoor napisał/a:
Ktoś tu chyba zapomniał się przelogować xD

Tak to jest jak ktoś ma 3 fejkowe konta :mrgreen:
 
 
Zeus 
początkujący
Ogniwa 18650


Wiek: 44
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

jakie fejkowe konta ? coś Ci się pomyiło. kolega który wystawia ogniwa robi to na moją prośbę gdyż ja nie mam jeszcze odpowiedniej ilości postów i czasu na forum.

moja pełna oferta jest tutaj
https://allegro.pl/uzytkownik/cnc_bielsko?order=m

i bardzo proszę o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy.

Pozdrawiam
Marek Niewiarowski
 
 
wit 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 285
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

-------
_________________
Witek.
Ostatnio zmieniony przez wit Nie 25 Lut, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Azazel 
początkujący



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 46
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

Marek napisał o tym otwarcie bo nie chodzi tu o żadne cwaniactwo. Wystawiłem to ofertę bo zwyczajnie może ktoś będzie chciał kupić ogniwa. Było to motywowane dobrem użytkowników forum. Marek wystawia FV i można odliczyć VAT i podatek dochodowy gdy ktoś ma firmę koszt tych ogniw na prawdę wychodzi dość sensownie i może akurat któryś kolega z forum zechce się jakoś dogadać i skorzysta z oferty. Nie róbcie wokol tego niepotrzebnego zamieszania bo na prawdę do niczego to nie prowadzi.
 
 
Zeus 
początkujący
Ogniwa 18650


Wiek: 44
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 14 Lut, 2018   

prosta i rzeczowa odpowiedź.
zamiast się skupić na ofercie to ganiacie smrody dookoła i szukacie sensacji.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Przypomnę wszystkim fragment regulaminu tego działu:

Regulamin działu "Bazar"
Postanowienia ogólne:
====================

...
2. Każda oferta sprzedaży musi zawierać:
- dokładny opis stanu przedmiotu (nowy? używany? itp)
- zdjęcie przedmiotu będącego obiektem oferty
- cenę przedmiotu

Kolega Azazel pod koniec stycznia dostał jedno ostrzeżenie za "Spam i próba naginania zasad działu Sprzedam". Teraz powtarza się to ponownie. Nieumiejętność wstawiania zdjęć i niejasny opis towaru nie zwalnia użytkownika od stosowania się do regulaminu działu. Coś, co jest demontowane z innego urządzenia z założenia nie jest nowe. Nie oszukujmy się. Nowe, to nowe i tak ma być.
Niejasnym, dla mnie, jest określenie punku za cenę 1.20 zł. Co to jest ten punkt? Kropka od elektrody przy zgrzewaniu, czy akumulator z obu stron, bo wtedy może wyjść nawet do 8 punktów na 1 sztuce akumulatora.
Dobro użytkowników, to rzetelny opis sprzedawanego towaru, a nie kombinowanie z nazewnictwem.
Powystawowe, też niby jest nowe, bo stało na wystawie, ale nowe już nie jest i towary powystawowe nie są sprzedawane, jako nowe. To samo dotyczy akumulatorów z rozpakietowania. Jak można nazwać nowym coś, co ma ślady zgrzewania i pourywane koszulki? Tym bardziej, że towar ma już swoje lata.

O ile, jeszcze te można uznać za nowe:



to trudno nowymi nazwać takie akumulatory:

 
 
pepelito 
kierownik


Pomógł: 6 razy
Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 386
Skąd: ropczyce
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Z całym szacunkiem, ale mi również nie podoba się sytuacja w której ktoś wbija na forum, tylko po to by pohandlować. :roll: Forum ma służyć integracji, pomocy, a handel jest tylko dodatkową jego częścią. Sporo for nie ma już działu giełda, sprzedam, czy jak tam zwał. Właśnie m.in. przez takie sytuacje.
 
 
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

30 dni na forum i 30 postów z sensem i problem załatwiony, jesteśmy dorośli i powinniśmy się trzymać pewnych zasad normujących naszą społeczność. Wystarczy trochę popłakać i już z 30 postów granica zostaje obniżona do 20. To jest do nabicia w 1 popołudnie, jak można zauważyć...
_________________
Bike MK2 6500W
 
 
Zeus 
początkujący
Ogniwa 18650


Wiek: 44
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Szanowny Panie administratorze. Jeżeli pakiet pochodzi z fabryki bo był odrzutem głównie z powodu złego pospawania przez robota albo uszkodzonej elektorniki to dlaczego to ogniwa nie są nowe ?
Są nowe z demontarzu. Noszą ślady po zgrzewach i/lub mają znoszczone koszulki.
Ślad po zgrzewie czy uszkodzona koszulka nie jest wysnacznikiem nowości ogniwa. Wysnacznikiem jest jego stan techniczny. Skoro nigdy nie było używane to choćby było obejsrane to dalej ma parametry fabryczne !
A to że jest z 2016 to co ? jakie to ma znaczenie ? przy tym roczniku to jeszcze żadne.

Co do zgrzewania to nie trzeba być inteligentnym specjalnie żeby się domyślić że punkt to chodzi o jedną stronę ogniwa..... dalej pozwolę sobie nie komentować...

Dodam jeszcze że nie każdy może wiedzieć jak dodać zdjęcie w takiej formie żeby się wyświetlało to może łaskawie umieścicie w regulaminie informację jak to poprawnie zrobić albo jakiś odnośnik jak to zrobić ?

Powystawowe.... nie wiem jak akumulator może być powystawowy.... nie ważne rozbroiłeś mnie człowieku.

To idź do salonu samochodowego i powiedz im że ten samochód stoi w salonie na wystawie i chcesz go kupić w cenie powystawowej bo już nie jest nowy. Albo powiedz im że ten samochód z zeszłego roku nie jest nowy i chcesz go kupić w cenie złomu. Wyśmieją Cie.

Jeżeli coś nie jest używane jest nowe to że ma zniszczone koszulki tak jak pisałem wcześniej i co z tego ? zresztą cena wskazuje na to jakie jest. Jak by były w stanie jak SONY to nie kosztowały by tyle ile kosztują.

Więc daruj sobie takie durne uwagi bo to jest żenujące, nie podobają Ci się, cena Ci nie pasuje to nie kupuj i tyle jaki problem
 
 
wit 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 285
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

--------
_________________
Witek.
Ostatnio zmieniony przez wit Nie 25 Lut, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zeus 
początkujący
Ogniwa 18650


Wiek: 44
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

co jest naciągene w tej ofercie.. wyjaśnij, wskaż to to palcem bo nie rozumiem
 
 
Zeus 
początkujący
Ogniwa 18650


Wiek: 44
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

temat SONY VC7 nie aktualny, wszystkie sprzedane
 
 
maciek72 
młodzik


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 59
Skąd: BLACHOWNIA
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Zeus napisał/a:
Szanowny Panie administratorze. Jeżeli pakiet pochodzi z fabryki bo był odrzutem głównie z powodu złego pospawania przez robota albo uszkodzonej elektorniki to dlaczego to ogniwa nie są nowe ?
Są nowe z demontarzu. Noszą ślady po zgrzewach i/lub mają znoszczone koszulki.
4x4Offroad 12.11.17Gość z firmy CNCBielsko zrobił mi dobrą cenę na PF-y więc wziąłem 100szt z czego mogę sobie powybierać najlepsze a resztę mu odesłać. Ogniwa od czwartku mam już w domu a dziś rozpocząłem już montaż przygotowanych oczywiście odpowiednio wcześniej sformatowanych nowych ogniw. W zamian za odesłanie swoich zużytych Samsungów 22P otrzymałem gratis 8 szt nowych fabrycznie akusów LG 3200 DBMH11685 10A oraz 4szt Samsunga INR18650-35E 3350mAh do przetestowania.Nie komentuje
_________________
Maciek
 
 
Zeus 
początkujący
Ogniwa 18650


Wiek: 44
Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

no ale o co Ci chodzi możesz powiedzieć. bo tak wypaliłeś ni z gruchy ni z pietruchy i co mamy się domyślać ?
 
 
maciek72 
młodzik


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 59
Skąd: BLACHOWNIA
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Panie Marku,
po prostu myśle że gdyby Pan przyjoł od 4x4offroadte zmęczone ogniwa za darmo to pomyślał bym że je Pan chce zutylizować żeby po śmietnikach sie nie poniewierały a tak to jedną rękom skupuje Pan stare drugą sprzedaje nowe ale ze śladami użytkowania.Słabo ,ludkowie różnie pomyślą.
_________________
Maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group