ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV
Autor Wiadomość
Szczygiel 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 226
Skąd: Siedlce
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

@ bartek
tak to mój adres. Proszę zatem o pomoc w zarejestrowaniu. Niech Pan coś prześle do mnie na ten adres a ja zobaczę czy to przechodzi.
_________________
Pozdrawiam, https://sites.google.com/site/ergodrive/
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011   

Przewidziany podział miejsc na torze:

 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011   

To sie SUPER prezentuje, podoba mi się.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Rozumiem, że pierwsze kroki po przyjeździe należny kierować do namiotu organizatorów ("2") aby się zarejestrować ("zameldować") a potem jak ktoś ma maszynę (EV) na pokaz to ustawia gdzieś w sektorze "4". Natomiast "rozkładamy się" w sektorze "1" ?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Mądrej głowie dość po słowie :D
Dokładnie ;)

Cytat z jednego z pisemek do władz:

"W trakcie trwania Zlotu będą prezentowane pojazdy o napędzie elektrycznym, pojawią się firmy konwertujące auta spalinowe na elektryczne, prywatne osoby przerabiające takie pojazdy we własnym zakresie, użytkownicy jednośladów o napędzie elektrycznym itp. osoby związane z techniką elektrycznego napędu pojazdów kołowych. Równolegle będzie możliwość obejrzenia starych, zabytkowych (więcej niż 25 lat od produkcji) samochodów w wydzielonej części placu.

Przewidywany grafik Zlotu:

PIĄTEK
7:00 – 10:00
przygotowanie terenu i powitania pierwszych gości z Polski

10:00 – 18:00
pokazy dla publiczności, rozmowy, jazdy próbne

18:00 – 24:00
impreza zamknięta, rozmowy pomiędzy osobami wystawiającymi pojazdy, wspólna kolacja, wymiana doświadczeń przy budowie i eksploatacji pojazdów elektrycznych itp.

SOBOTA
10:00 – 18:00
pokazy dla publiczności, rozmowy, jazdy próbne

18:00 – 22:00
Zamknięcie Zlotu, sprzątanie (ewentualna kontynuacja sprzątania w niedzielę rano)

Każdy przyjezdny otrzyma znaczek z numerem zgłoszenia (napisany ręcznie mazakiem, który później będzie można zmyć, by zostawić go na pamiątkę) i długopis. Na numerowany znaczek będzie można otrzymać gratisowe napoje od zaprzyjaźnionej kawiarenki, trwają negocjacje, ile razy będzie można z tego skorzystać ;) Prawdopodobnie, będzie też jakieś stoisko z małym szamankiem tak na szybko. Przypominam, że wieczorem robimy wspólnego grilla i każdy musi coś ze sobą na niego przytaszczyć. Przypominam też osobom chcącym się ładować w trakcie Zlotu o zabraniu swoich przedłużaczy. Ja mam kilka, ale wszystkich nie obdzielę. Mamy gniazda 32A 5 bolcowe, 63A 5 bolcowe i zwykłe gniazda 230V 16A.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Ja jeszcze proszę o zdjęcia tych gniazd siłowych (z wdokiem na bolce), żeby nie było zaskoczenia.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Zbyszek, chyba każdy zainteresowany tematem wie, jak wygląda gniazdo siłowe? :D
Ale niech ci tam...

Ostatnio zmieniony przez zeeltom Nie 17 Kwi, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Każdy wie, ale często każdy czasem mówi jedno a myśli inaczej niż rozmówca (doświadczenie życiowe w temacie gniazd).
Dzięki, teraz nie mam wątpliwości; wszystko jest jasne.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Witam z tej strony Marcin Brągiel i Arkadiusz Kurowski chcieli byśmy potwierdzić chęć udziału w zlocie. Przyjedziemy naszym elektrycznym PIAGGIO niestety nie wiemy jeszcze czy uda nam się w piątek i sobotę czy tylko w sobotę. Będziemy chcieli zaprezentować zespoły napędowe naszej konstrukcji.

Pozdrawiamy Marcin i Arek
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Czy jest ktoś chętny na stanowisko rzecznika prasowego? Ja nie będę miął czasu gadać z mediami o Zlocie. Musi być ktoś kumaty, wyględny (TV) i być dwa dni na zlocie.
 
 
Robsonik20 
kierownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 363
Skąd: LBN
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Głosuję na Pana Zbyszka;)
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Oni zawsze sobie sami wybierają rozmówców, jak im czujnik redakcyjny podpowiada.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Szczygiel 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 226
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2011   

Rajd NTC na Zlot pojazdów EV w Żyrardowie
Rowery ERGODRIVE

Zapowiedź naszej wyprawy na Zlot:
https://sites.google.com/site/ergodrive/
_________________
Pozdrawiam, https://sites.google.com/site/ergodrive/
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

Miejmy nadzieję, że obędzie się bez komplikacji. Podziwiam odwagę rajdowiczów ;)
Oczekujemy z niecierpliwością :)

Sugeruję jednak pojechać od Mszczonowa do Żyrardowa normalnie drogą (krajowa 50-ka), a bliżej Żyrardowa ścieżkami na poboczach, bo na wytyczonej trasie trwają prace przy budowie obwodnicy i będą problemy z jazdą. Chyba, że chcecie pchać rowery lasem lub po piachu obwodnicy, to będziecie mieli dodatkową atrakcję :D

Przy okazji... Byłem na stadionie i próbowałem przejechać się rowerem po bieżni. Na zakrętach się nie da jechać po pochyłości. Na dole jest płaski odcinek i nie powinno się wyjeżdżać poza niebieską linię. Można się wywalić bez problemu. Gdyby ktoś chciał jechać po skosie, to trzeba by jechać z 50 km/h by siła odśrodkowa pozwoliła na docisk do skosu.
Ostrzegam zawczasu, ja już spróbowałem i nie polecam innym, jest naprawdę niebezpiecznie.
Dla samochodów jest koło stadionu pętla osiedlowa, asfaltowa o małym natężeniu ruchu, gdzie będzie można spokojnie przejechać się większym autem.

 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Chcialem potwierdzić przyjazd na zlot. Będę skromnym rowerem z napędem z ekonapędow, ale radość moja jest ogromna, że będę mógł poznać polskich maniakow w tej dziedzinie. Osobiście bardzo mnie ten temat interesuje, chociaż jestem zwodowym muzykiem. Jednak elektronika, elektryka i alternatywne zródła energi to moja druga pasja.

O ktorej zaczyna się spotkanie w piątek? jestem z Piły, ale do Płocka dojade pocągiem. Dalej, do Żyrardowa pojadę z pomocą "ekosiły":).

Pozdrawiam. Tom Horn z Piły
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group