ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Trochę nowych fotek:

http://zyrardow24h.eu/zev.rar
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

Apropos fotek - jak testowałem rowerki MaxEV albo 7h7 to pędząc bardzo szybko po torze ktoś mi robił fotkę - chciałbym się zapytać czy mógłbym dostać jej kopię bo chciałbym ją mieć na pamiątkę. Żeby mnie można było zidentyfikować - miałem na sobie sweterek w biało-szare paski. Fotka wykonana była na prostej toru gdzie nie nie ma trybun tuż przed wejściem w łuk. Zdjęcie z tego co pamiętam robił mężczyzna a aparat wyglądał profesjonalnie.
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   



Popatrz w fotkach ROSZ-a na moim forum http://zyrardow24h.eu w temacie zlotu, może to był on.
 
 
Ele-DriveCo
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

Serdeczne podziękowania dla organizatorów Zlotu (szczególnie dla Zeeltoma) za ich trud, wytrwałość i umiejętność wykreowania fantastycznej atmosfery, oraz dla wszystkich, którzy zdecydowali się oddać swój głos na nasze elektryczne Buggy.
Do zobaczenia za rok, na następnym zlocie EV.

Ele-DriveCo Team

Zlot 2013 022.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 611 raz(y) 481,03 KB

 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

Zeltom to ja też mam prośbę, z Twą córką byl chlopak i zrobi mi zdjęcie bardzo fajne na torze,
prosibym o wyslanie na pir_serwis@op.pl.
Także jak ktoś ma inne będę wdzięczny.
Pirek

(komputer nie ma ly)
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
bartek 
prezes
Łebmajster


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 508
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

Nostusek napisał/a:
Apropos fotek - jak testowałem rowerki MaxEV albo 7h7 to pędząc bardzo szybko po torze ktoś mi robił fotkę - chciałbym się zapytać czy mógłbym dostać jej kopię bo chciałbym ją mieć na pamiątkę. Żeby mnie można było zidentyfikować - miałem na sobie sweterek w biało-szare paski. Fotka wykonana była na prostej toru gdzie nie nie ma trybun tuż przed wejściem w łuk. Zdjęcie z tego co pamiętam robił mężczyzna a aparat wyglądał profesjonalnie.


O tą fotkę Ci chodzi??
_________________
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 16 Maj, 2013   

Prawie - tą foteczkę już mam ale była jeszcze jedna - dokładnie na wysokości stoiska gdzie stał właściciel rowerka na którym jadę - centralnie po przekątnej toru w stosunku do tej fotki. Fotkę dostałem że się tak wyrażę - w twarz - prawie jak z fotoradaru :)
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
Mafiu1975 
początkujący
Komar & VOLTA



Wiek: 48
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Jasło
Wysłany: Pon 27 Maj, 2013   

Może o to chodziło, znalazłem przypadkiem przeglądając fotki na karcie w aparacie, niestety aparat nie był profesjonalny .

fotkax.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 685 raz(y) 1,31 MB

_________________

 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Wto 28 Maj, 2013   

ło to to zdjęcie chodziło :) Dzięki :)
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

bartek napisał/a:
W tym roku i ja przyjadę ze swoim bike, jak się uda to może też z moją planowaną drugą konstrukcją, ale do niej muszę mieć jeszcze nowy rower :P

Może teraz to udało by się zorganizować jakąś "oficjalna stronę" zlotu?
Co myślisz zeeltom?


Skoro arbiter nie chce by inne domeny nie będące jego własnością prowadziły do naszego forum, to domenę http://ev-24.pl przeznaczyłem na stronę poświęconą zlotom ev w Żyrardowie. Jest prosta, ale chyba przekazuje najważniejsze info o zlotach, czyli filmy i zdjęcia ;)
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Lis, 2014   

A gdyby do kolejnego zlotu zaprosic modelarzy, droniarzy używających napędów elektrycznych, to by była lepsza reklama, wiecej widzów i okazja do wymiany doswiadczen i zawarcia znajomosci.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lis, 2014   

Większość dronów dostępnych w sprzedaży jest elektryczna, ale to chyba nie jest pojazd? ;) Bo idąc dalej tym tropem, to są i kosiarki elektryczne i wibratory ;)
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Lis, 2014   

Dronowcy interesują się ogniwami, zasilaniem/zasilaczami, kamerami i tu widzę 'wspólnotę'. Ale tak naprawdę jeśli w przyszłym roku znów dasz radę :-) to stadion nie jest złym miejscem dla ich 'maszyn'. No i widzowie, reklama może być skuteczniejsza. Taki wpadł mi pomysł.
A wibratory to pod warunkiem, że są na 18650 :-)
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lis, 2014   

Nie wiem, nie używam :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group