To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Pierwszy zakup co wybrać

piotrek88 - Pon 19 Sie, 2019
Temat postu: Pierwszy zakup co wybrać
Witam,
Na co zwracać uwagę podczas zakupu pierwszego e-bika. Co sądzicie o ecobike?

damian9413 - Pon 19 Sie, 2019

A ile chcesz wydać ?
Też zależy na czym tobie zależy.
Patrzysz jaki silnik jaka bateria ile km zrobisz itd

Józef - Śro 28 Sie, 2019

Tam w Poznaniu jest firma, jak ich produkty Ci się nie podobają to szukaj.
dominik11 - Pon 14 Paź, 2019

Mam pytanie w kwestii tych ecobików, gdzie można takie dostać w sklepach internetowych?
andypip - Pon 14 Paź, 2019

Przyjrzałem sie ofercie sklepów w necie. Moja, podkreślam, moja opinia to więcej wad niż zalet. Jest to oferta rowerów skierowana do osób niewymagających za to z zasobnym portfelem. Rowery są zgodne z normami eu czyli osiągi ograniczone. Niewątpliwa zaleta tego, który ogladałem to waga. Łatwo go wtargać np. na kilka pięter czy bagażnik dachowy.
Same napędy ok, ale drogo.
Są w necie filmiki szabajka albo taby pt. Co niechcianego dostajesz kupujac rower gotowy :???:

dominik11 - Śro 23 Paź, 2019

andypip napisał/a:
Przyjrzałem sie ofercie sklepów w necie. Moja, podkreślam, moja opinia to więcej wad niż zalet. Jest to oferta rowerów skierowana do osób niewymagających za to z zasobnym portfelem. Rowery są zgodne z normami eu czyli osiągi ograniczone. Niewątpliwa zaleta tego, który ogladałem to waga. Łatwo go wtargać np. na kilka pięter czy bagażnik dachowy.
Same napędy ok, ale drogo.
Są w necie filmiki szabajka albo taby pt. Co niechcianego dostajesz kupujac rower gotowy :???:


Dzięki za info, obejrzę sobie. Myślałem nad tym czy są jakoś bardziej ekologiczne dla środowiska czy raczej to przesyt formy nad treścią i trochę wyłudzenie pieniędzy od klientów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group