To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Rower giant uśpiona bateria ? Jaka ładowarka

SoCraZy - Sob 24 Sie, 2019
Temat postu: Rower giant uśpiona bateria ? Jaka ładowarka
Witam. Potrzebuję dokupić ładowarkę do tej bateri ( zdj nizej) kolejna sprawa to, że wyczytrałem, że bateria jest uśpiona i trzeba ją jakoś wzbudzic, jak to zrobić? bo gdy przyciske przycisk to nie świeci żadna dioda. gdyby ją podłądować omijając bms ? tak zeby tylko załapała ? prosze o odp :)

https://zapodaj.net/images/2479f031fbe70.jpg

Inc0 - Sob 24 Sie, 2019

pytanie masz sama batreie czy masz tez reszete do niej czyli rower z silnikiem wsio fabryczne? zazwyczaj samo podłaczenie ładowarki wzbudza bms i tym samym baterie ale tu masz konstrukcje fabryczna i moze byc z tym róznie raczej zwykła ładowarka tu moze sie okazać bezsilna bycmoże konieczne bedzie kupic łądowarke orginalna producenta
SoCraZy - Nie 25 Sie, 2019

Jest cały rower wszystko oprócz ładowarki, ale napisalem do firmy sprzedającej ładowarki (zamienniki) napisali że odsyłam im baterie oni ją wzbudzają na oryginalnej ładowarce i wysyłają mi spowrotem razem z ładowarką cena 290zł plus wysyłka
deckardmst - Nie 25 Sie, 2019

No to ja bym tak zrobił bo cena nie wydaje się wysoka a do tej baterii musisz miec i tak dedykowaną ładowarkę producenta która komunikuje się z elektroniką baterii.
SoCraZy - Śro 28 Sie, 2019

Ale mam jeszcze pytanie bo nie daje mi to spokoju, skoro bateria byłaby "uśpiona" to rower nie powinien jezdzić ( w sensie wspomagać ) ? a rower normalnie włączam przełącznik i wspomaga, na wyświetlaczu(na kierownicy) jest 1 kreska bateri.

może ten panel na bateri ( nie na wyświetlaczu kierownicy) jest zepsuty i po prostu nie działą ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group