To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Interfejs Bionx z olx nie działa

Grzesiek717 - Śro 28 Sie, 2019
Temat postu: Interfejs Bionx z olx nie działa
Witam
Kupiłem na olx interfejs do bionxa niestety wogole mi go komputer nie wykrywa. Pisałem do gościa powiedział że mam zepsuty komputer i koniec rozmowy. https://www.olx.pl/oferta...67-IDA8b2q.html

slow - Sob 31 Sie, 2019

Kontrolka zasilania na arduino świeci?

To zwykłe arduino nano. Komputer przy podłączaniu powinien dać sygnał, powinno się jako port COM w kompie pokazać, możliwe że trzeba doinstalowac sterowniki.

Jeśli komp nawet nie wyda dziwię takiego jak np pendriva podłączasz to może zmień kabel

Arbiter - Wto 03 Wrz, 2019

gdy podłączałem arduino do PC, musiałem instalować jakieś chińskie sterowniki do mostka USB Serial
opoka - Śro 11 Wrz, 2019

Witam,
Ja używam takiego zestawu i działa spoko. Masz BikeInfo ?

wibi - Śro 11 Wrz, 2019

Sterowniki do arduino są konieczne! a to, że sprzedawca się nie odzywa to trudno się dziwić gdyż przebicie cenowe za to co na zdjęciu to ponad 300% .
kris85 - Czw 03 Paź, 2019

Będę składał ten interfejs, arduino nano mam, czekam aktualnie za mcp2515. Mam tylko pytanie - jakie są możliwości bikeinfo i tego interfejsu, tzn jakie można operacje tym wykonywać ? Czy można naprawić baterię, skasować błędy gdy bateria się nie ładuje ? Czy można odczytać cykle ładowań baterii i pojemność pełnego naładowania i te rzeczy zmodyfikować ? Kalibracja baterii ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group