To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Sterownik sabvoton 96100 + mxus 5k turbo

soad - Nie 08 Wrz, 2019
Temat postu: Sterownik sabvoton 96100 + mxus 5k turbo
Zastanawiam się, czy taki sterownik będzie współgrał przy długiej jeździe powiedzmy 60km/h i nie zajedzie silnika/baterii?

To mój pierwszy projekt i dopiero przymierzam się do zakupu niezbędnych elementów. Tutaj na forum zadając pytanie, jest większa szansa na odpowiedź wymijającą w stylu "nie wiesz, to się dowiedz, a nie pytasz jakbyś nie wiedział", szczególnie jak pytania są klasyczne, popularne i typowe. Dlatego liczę, że po przeczytaniu tego posta, ktoś miły postanowi mi poświęcić pół minuty i podzielić się wiedzą.

Mariusz_p - Pon 09 Wrz, 2019

Przy 60km/h zużycie prądu realne to jakieś 1500-2000W. Taki silnik to lekki przerost firmy nad treścią. 3k pojedzie tak też bez problemu i zadyszki, a będzie sporo lżejszy. Ewentualnie idź w qs 205 30x5. Temperaturowo udzwignie z palcem w "d". 80A to już trochę poleci z takim napięciem. Koło 100km/h powinien taki setup dać maksa
soad - Wto 10 Wrz, 2019

To będzie mój pierwszy rower, dlatego nie wiem :) Ale chyba się skuszę na tego qsa, zaleję ferrofluidem i założę hubsinki, to i w lato, na słońcu nie będzie problemu ;) QS będzie też lżejszy od mxusa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group