To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - dnm USD 8 czy inny?

soad - Śro 18 Wrz, 2019
Temat postu: dnm USD 8 czy inny?
Witam, mam możliwość zakupu amorka USD 8, lecz zastanawiam się nad jakąś alternatywą. Co polecacie do monsterbike?
R432 - Śro 18 Wrz, 2019

DNM to powinien być twój ostatni wybór, chyba że masz naprawdę napięty budżet. Fox 40, od biedy sr suntour rux, marzocchi, z nowych rst killah (średni). A jeśli naprawdę ciężki rower to bym proponował się zastanowić nad adaptacja całego przodu od lekkiego motocykla
soad - Śro 18 Wrz, 2019

Amor z lekkiego motocykla zwiększy znacząco jego wagę, a chcę się zamknąć w 65kg. DNM mnie przekonał podwójną tarczą, a budżet napięty, bo mam 2k i biorę używany DNM 8, z zamiarem późniejszego sprzedania. Nie miałem jeszcze takiej konstrukcji, dlatego pierwszy raz będę to składać i totalnie brak mi w tym wiedzy i rozeznania
rs2580 - Pon 11 Lis, 2019

Hej
Założyłeś tego DNMa?
Jak się jeździ?

Scuda - Pią 20 Gru, 2019

Dużo monster ebajków jezdzi na dnm usd i bardzo nie narzekają. FOX 40 to cena raczej zaporowa bo nowy kosztuje gdzies ze 7000. Ja do swojego monstera sciągnąłem marzocchi 380 dwu półkę z USA nówkę za 1500 zł. Poszukaj na ebayu amrykanskim może znajdziesz. A i latam już 2 sezony na nim i lux jest.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group