To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Kontroler KT 48v 22a do obudowy Hailong

sebal7 - Czw 10 Paź, 2019
Temat postu: Kontroler KT 48v 22a do obudowy Hailong
Witam mam kontroler dedykowany w obudowę Hailong KT 48V 22a przeyszedł ze złączkami hermetycznymi a ja mam wyświetlacz na normalna złączkę , tak samo pas . Ktoś może przerabiał temat jak podłączyć kable od tego kontrolera ? 3 fazy i halle raczej niema problemu chyba że halle będzie trzeba nie pod kolor podłączyć . Pas też powinienem sobie poradzić , gorzej z 8 pinowym hermetykiem wiem że jest tam lcd , manetka oraz hamulec .
szczepan-k - Pią 11 Paź, 2019

Gdzie można dostać taki kontroler.
sebal7 - Pon 14 Paź, 2019

W chinach na ali.....s
kontroler kt 48v 22a

sebal7 - Pią 24 Sty, 2020
Temat postu: Silnik szarpie i przy 40km/h rozłącza sterowik.
Witam podłączyłem sterownik 22a dedykowany w obudowę Hailong . Hale i fazy podłączone kolorami , silnik szarpie ale rusza tylko jak za mocno wcisnę manetę to zaraz rozłącza i pisze że kontroler fault . Zmieniłem fazę zielony - żółty i żółty-zielony , niebieski pozostawiłem bez zmian i koło chciało ruszyć ale nie dało rady . Jak sądzicie mieszać fazami czy może być coś poważniejszego . Pierwsze uruchomienie kontrolera przez wyświetlacz było ok tylko jak wcisnołem to strzeliło coś , rozbierając sterownik nic nie wygląda na uszkodzone (zatopione w galarecie). Najgorsze jest to że kiedy chcę zmienić fazy muszę wyciągać baterię i stelaż( mocowanie baterii) aby sie dostać do sterownika . Podłączał ktoś już taki sterownik ?
slow - Pią 24 Sty, 2020

Taki kabel tam jest?


Jeśłi tak to sprawdziłeś czy kolory pokrywają się?

Na lcd pokazuje jakiś błąd?

Ten sterownik am samonaukę?

sebal7 - Sob 25 Sty, 2020

Taki kabel tam był ale musiałem uciąć końcówkę bo podłączałem go do silnika qs1000w 35h .
Samonauki raczej nie ma , wyświetlacz mam kt-LCD8 i jest parametr w ustawieniach C2 odpowiedzialny za fazy silnika od 0-7 . Przynajmniej taki opis znalazłem na forum w rzeczywistości u mnie c2 ma tylko 0 albo 1 co dużo nie pomaga . Manetkę mam 108x , kiedy pomału przyciskam gas to koło rusza ale jesli wcisne mocniej to zaraz rozłącza .

sebal7 - Pią 31 Sty, 2020

Jest ktoś z gdańska na tym forum . Potrzebuję pomocy z ogarnięciem tego sterownika .Może z Trójmiasta ?
sebal7 - Nie 16 Lut, 2020

Czy ktoś podłączał sterwonik Kt pod silnik Qs i może powiedzieć jak są podłączone halle i fazy ? Napewno nie tymi samymi kolorami bo silnik buczy i sie nie obraca płynie .
sebal7 - Sob 22 Lut, 2020

Już sobie poradziłem z tym sterownikiem i silnikiem qs 35h ,
Fazy zielony - niebieski
niebieski - zielony
żółty - żółty
Halle
zielony - niebieski
niebieski - zielony
żółty - żółty
wszystko działa płynnie i cicho

sebal7 - Sob 22 Lut, 2020

Jedynie co mnie martwi to że w sterownikach kt nie działa odzysk energii czyli hamowanie silnikiem , może ktoś podpowie jak to zrobić i gdzie tego szukać .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group