To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Jaki rękaw termokurczliwy do pakietu?

miki - Czw 30 Sty, 2020
Temat postu: Jaki rękaw termokurczliwy do pakietu?
Wymiary mojego pakietu to 270 x 155 x 80 mm (już z koszykami). Szukam rękawa termokurczliwego do zapakowania tego majdanu. Możecie mi polecić jakiegoś sprzedawcę/link? Tutaj mam pakiet o przekroju prostokątnym 155 x 80 mm, w jaki sposób się dobiera odpowiedni rękaw termokurczliwy?
Inc0 - Czw 30 Sty, 2020

klasyczny niebieski lub wywazony czarny ale mozebyc tez ekstrawagancki czerwony ;) a poważnie zmierz obwód pakietu i rekaw dobierz troche z wiekszym obwodem tak żeby po obkurczeniu dobrze zacisną sie na pakiecie
miki - Czw 30 Sty, 2020

Pomogłeś mi jak jasna cholera.
Inc0 - Czw 30 Sty, 2020

a co nie potrafisz sobie poszukac sprzedawcy ??? na tacy jasniepanu trzeba podac..otóż nie podam kamerdynerem jasnie pana moze kto inny zechce zostac ja nie bede robic nikomu kryptoreklamy, zreszta średioogarniety szympans wśród reklamodawców forum bez trudu znajdzie to czego szukasz
miki - Czw 30 Sty, 2020

Masz jakiś problem? Zadałem proste pytanie, a Ty zamiast po prostu pomóc w dwóch zdaniach zaczynasz jakieś elaboraty i jeszcze od jasniepanów i szympansów wyzywasz? Proponuję, żebyś nie zabierał głosu, jeśli nie chcesz pomóc, tylko szukasz ujścia dla swoich chorych frustracji. Muszę sobie zapisać ten gówniany nick.
Inc0 - Czw 30 Sty, 2020

ty to rzekłeś ,nigdzie cie nie wyzwano od szympansów ..to by była obraza dla tych jakże inteligentnych zwierząt, niech sie książę nie denerwuje bo żyłka jakaś jeszcze pęknie i kłopot gotowy :P
P.S jak juz sobie zapisałeś to sprawdz pisownie " niewazne jak pisza byle nazwiska nieprzekrecali" .

miki - Czw 30 Sty, 2020

Nie szkoda Ci czasu na pisanie o niczym? Odpuść. Może ktoś się jednak wypowie merytorycznie. Twoje dotychczasowe wpisy w tym temacie nie wniosły nic konstruktywnego. NIC, null. Jak to zero na końcu nicka.
noel841106 - Pią 31 Sty, 2020

https://allegro.pl/oferta/rekaw-termokurczliwy-szer-280mm-do-pakietow-ogniw-7498961271
Ten powinien pasować. Sprzedawcę też polecam. Wiele razy u niego kupowałem różne rzeczy i zawsze zadowolony.

miki - Pią 31 Sty, 2020

Wielkie dzięki Noel, niby szukałem na tym portalu, ale jakoś tego nie trafiłem. Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group