To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Mazowiecka Przygoda

wooden - Sob 01 Lut, 2020
Temat postu: Mazowiecka Przygoda
Hej!

Trafiłem tu kilka lat temu, bo zbudowałem wtedy drewniane auto elektryczne dla syna. Auto do tej pory jeździ, syn zaś trochę wydoroślał i zaczął mnie kiedyś męczyć, że chce zostać bohaterem gry fantasy.

Pogmerałem trochę w sieci, pouczyłem się tego i owego i viola! Powstała w ten sposób nowa odsłona polskiego Wiedźmi... tzn Mazowiecka Przygoda. Taka komediowa przygodówka z lokalnego podwórka. Głównym zadaniem jest zakup ziemniaków na rynku w Garwolinie ale potem są i elfy, troll, rycerze i inne dziwy :)

A oto i trailer.
https://youtu.be/empcoH4R23A

Jeśli lubicie grać w gry, lub Wasze dzieci lubią, to zachęcam do Steam pobrania gry ze Steam . Premiera gry 5 lutego, ale obecnie można ją dodać do listy życzeń, by jej nie przegapić.

O i jeszcze jakiś screen dodam:

i bach jeszcze jeden:

Arbiter - Nie 02 Lut, 2020

za darmo można w to pograć?
wooden - Nie 02 Lut, 2020

Niestety nie. Trudno oddać coś za darmo, jeśli pracowało się nad tym ponad pół roku. Stworzenie gry, szczególnie w pojedynkę, bez pomocy grafików, designerów i innych programistów wcale nie jest takie proste. Nawet takie proste gry jak taki mario - zwykła platformówka - wymagają sporo pracy.

No ale będą promocje, jak to na Steam wiec gra nie będzie droga ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group