To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Przeróbki, naprawy - Przeróbka hulajnogi elektrycznej? Szukamy sterownika

soad - Sob 15 Lut, 2020
Temat postu: Przeróbka hulajnogi elektrycznej? Szukamy sterownika
Cześć! Niedawno ktoś mi ukradł hulajnogę, którą niechcący kupiłem mega fajną, bo na full baterii wyciskała na lajcie 32km/h i ważyła może 11kg!

Jako, że żyję w polsce, to nie łudzę się, że hulajka się odnajdzie. Nie mam kasy na drugą taką, więc postanowiłem kupić hulajnogę Manta MSB 9011, która jest lekka, wolna i słaba ogółem. Należy w niej zamontować inną baterię i sterownik. Jako, że do baterii dostęp mam, gorzej ze sterownikiem. Na allegro są same sterowniki DC, a ja szukam do bezszczotkowego sterownika na 24v/36v o sporej mocy (no chociaż te 500W), żeby hulajka w szczycie wyciskała ze 40km/h. Jako, że Manta waży 8kg, to z nową baterią i sterownikiem nie powinna przekroczyć 11kg. Sam jestem niski i lekki, to jest fajnie.

Pytanie reasumujące: Ktoś wie, gdzie szukać sterowników BDLC do hulajnóg?

slow - Sob 15 Lut, 2020

Leży mi praktycznie nieużywany tani 350W 36/48V prostokąt. Chciałem do budowanej hulajnogi dać ale z racji na głośną pracę silnika na nim (jak na każdym prostokącie) zdecydowaem się na FOC. jak jesteś zainteresowany odezwij się na PW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group