To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - sprzedam rowerki hulajnoge

pawextelinfo - Sob 07 Mar, 2020
Temat postu: sprzedam rowerki hulajnoge
Witam, mam na sprzedaż mocne zabawki
1. Rower full 3kW predkosć V max ponad 60km/h zasieg do 100km bateria 16s7p sanyo cena 10000zł
2. Falcon moc ok 20kW predkość ok 120km/h bateria 20s20p sony vtc6 30000zł
3. Hulajnoga moc ok 8kW bateria 20S14p LGMJ cena 15000zł
Na pytania odpowiem telefonicznie pod nr 502052830


sky - Nie 08 Mar, 2020

Z tymi cenami to szczerze - powodzenia!
pawextelinfo - Pon 09 Mar, 2020

sky napisał/a:
Z tymi cenami to szczerze - powodzenia!

Czy któryś sprzęt Cie zainteresował, chciałeś go kupić a nie masz wystarczającej gotówki?
Zadzwoń dogadamy się :)
No a może chciałeś tylko coś napisać, tak aby wpadł dwudziesty post w twoim dorobku? Komentujesz, a nie masz większego pojęcia co siedzi w środku ;)

sky - Wto 10 Mar, 2020

Znam realia, a ilość postów nie świadczy o niczym ;) To forum i tak umiera więc...
3kW to ja zbudowałem z 3k + rower...
A teraz buduję z kumplem falcona i wyjdzie max 20k...
Owszem o hulajnogach nie wiem nic więc milczę.
Pozdro

pawextelinfo - Pią 13 Mar, 2020

sky napisał/a:
Znam realia, a ilość postów nie świadczy o niczym ;) To forum i tak umiera więc...
3kW to ja zbudowałem z 3k + rower...
A teraz buduję z kumplem falcona i wyjdzie max 20k...
Owszem o hulajnogach nie wiem nic więc milczę.
Pozdro

Nie przecze ze nie można kwiestia z jakich podzespołów. Za 3tys to na fakturę co najwyżej baterie kupić na nowych ogniwach sanyo
Jak dla mnie pozostaje jeszcze kwestja roboczogodzin. Zawsze swój czas można poświecić na nadgodziny w pracy lub znaleźć druga robotę zamiast na budowanie pojazdów. Wtedy po dokładnych wyliczeniach przestaje wychodzić tak tanio :)

sirgregs - Sob 14 Mar, 2020

Hulajnoga jest nowa czy używana bo tego w opisie brakuje?
Jest możliwość pobierania mocy 8kW z akumulatora w czasie jazdy czy podana moc jest wartością czysto teoretyczną?
Jaka jest realna prędkość maksymalna hulajnogi?

pawextelinfo - Sob 14 Mar, 2020

sirgregs napisał/a:
Hulajnoga jest nowa czy używana bo tego w opisie brakuje?
Jest możliwość pobierania mocy 8kW z akumulatora w czasie jazdy czy podana moc jest wartością czysto teoretyczną?
Jaka jest realna prędkość maksymalna hulajnogi?

Hulajnoga po przeprowadzonym tuningu i włożeniu nowych sterowników i baterii przejechała kilkadziesiąt kilometrów. Moc to dwa sterowniki 45A nadlane boczniki do ok 55A i napięcie max to ok 84V. Silniki z wysokim momentem obrotowym 68km/ pod Bukarowska w Żywcu (mozna wygoglować) po prostej grubo ponad 80km/h przy 100kg kierowcy. Podniesione koło 97km/h

Grzesiek717 - Wto 17 Mar, 2020

Za takie pieniądze lepiej kupić w sklepie 😂
radasss - Śro 25 Mar, 2020

Jak czytam tych mądrych jak tanio potrafią zbudować wszystko z kumplem, ze szwagrem a nawet z kotem to po prostu łapy opadają; później można te ulepy znaleźć za bezcen na OLX.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group