To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Inne pojazdy, mechanika pojazdów - Skutery elektryczne

piotr jakuszews - Wto 23 Cze, 2020
Temat postu: Skutery elektryczne
Cześć!
Poszukuję skutera elektrycznego, którym ominę korki do centrum Wrocławia jeżdząc przy tym tanio i ekologicznie. Cena nie ma jakiegoś dużego znaczenia, powiedzmy, że do 15k. Pierwsze co mi wyskoczyło po wpisaniu frazy w google to skutery iamelectric. Poleci ktoś jakiś model od nich? Czy lepiej kupić coś innego?

Mystiques - Wto 23 Cze, 2020

Jestem z regionu wrocławia (jelcz), znam i polecam ten sklep. Do 15k kupisz wszystko, S5 to najwyższa półka, chyba że interesuje cię może jakiś trójkołowiec? sprawdź model itank. Ale tego s5 to polecam, mam znajomego, który nim jeździ.

Cytat:
którym ominę korki do centrum Wrocławia jeżdząc przy tym tanio i ekologicznie


Przy takich wymaganiach to nie potrzebujesz wydawać całej swojej sumy, jest wiele tańszych modeli, które spełniają wszystko to.

piotr jakuszews - Czw 25 Cze, 2020

Ładnych parę lat temu jeździłem na skuterze i dobrze go wspominam, więc raczej szukam typowego skutera. Fakt, nie mam dużych wymagań, na wycieczki z rodziną nie pojadę skuterem więc mnie też nie interesuje zasięg (nawet 30km wystarczy), ładowanie codziennie to też nie problem dla mnie. Niemniej jednak chcę kupić porządny sprzęt na wiele lat. Podoba mi się ten model s5 wizualnie, ale czy właśnie te skutery to nie badziewie?
Mystiques - Czw 25 Cze, 2020

Myślę, że nic lepszego nie znajdziesz, ale możesz szukać. Ja na twoim miejscu bym się przejechał do sklepu i wypróbował przed zakupem. Badziewie to nie jest, ale za nic nie ręczę, bo sam nie jeżdżę na skuterach elektrycznych tylko na hulajnogach i rowerach. Bazuję na opinii mojego znajomego, który używa ten skuter praktycznie codziennie.
Arbiter - Pią 26 Cze, 2020

halo spamerzy dosyć juz tego wciskania kitów. Nie stać was na reklame? To nie podawajcie sie za klientów spamując fora
andypip - Pon 29 Cze, 2020

widzę w media expert coś pt: torq sel. cena 5 tysi, całkiem fajne parametry. Myślę, że 2 lata gwarancji, bezpłatna dostawa, dosyć ciekawe opinie to spore atuty. moze nie jest to maszyna do lansu ale nie trzeba go pilnować na każdym parkingu. co prawda w media expert kupiłem tylko rower żonie ale do dziś jest zadowolona :grin:
wnoto - Śro 01 Lip, 2020

Obecnie korki we Wrocławiu .... to gdzie ty byłeś przed covidem :)
mateok161 - Czw 13 Maj, 2021

Ja mam jakiś weewkend podeśle fotki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group