To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki DC - Silnik Dapu

lukasz - Wto 07 Lip, 2020
Temat postu: Silnik Dapu
Witam Ebajkerow chodzi o wszą opinie chce zakupić rower z silnikiem centralnym silnik nazywa sie Dapu 500W totalnie nie znana mi firma nie miałem do czynienia wiążą się z nim pewne wątpliwości jak z jego żywotnością jak z częściami ?. Czy ten silnik jest tak trwały jak bafang??
jeśli ktoś użytkuję taki silnik centralny proszę o kontakt lub pisz tutaj

andypip - Sob 10 Kwi, 2021

hejka. Dapu ma opinię solidnej marki. Ecobike, Lovelec montują je w swoich rowerach. Rzeczywiście ustępuje popularnością bafangowi, co nie oznacza, że jest gorszy. Jeśli rower jest w dobrej cenie, ja zaryzykowałbym. Wiąże się to z problemem słabego dostępu do informacji czy części, ale nie kupujesz roweru do ciągłego dłubania przy silniku :smile:
Np. niektórzy odradzają zakup na ali z powodu iluzorycznej gwarancji. To fakt. Ale potem okazuje się, że czas gwarancji mija a silnik chodzi dalej. Jest ryzyko, jest zabawa ..... i sporo kasy zaoszczędzonej w skarpecie :grin:
Można kupić też nowy rower z rozszerzoną gwarancją/ubezpieczeniem, obejmującym uderzenie pioruna, zarzyganie kontrolera, przewiercenie wiertarką przez dziecko. Jeśli jesteś pechowcem to warto :lol:

mateok161 - Wto 11 Maj, 2021

Cześć Polecam tą markę. Mam już 3 lata w rowerze i nie miałem żadnych problemów. Przeżyło okres gwarancyjny zarobiło już na siebie to jak się uszkodzi nie będzie szkoda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group