To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Chiński sterownik z OLX wtrybie bez hali

tomek701 - Wto 04 Sie, 2020
Temat postu: Chiński sterownik z OLX wtrybie bez hali
Witajcie z nagłej potrzeby po uwaleniu starego sterownika kupiłem sterownik na OLX do roweru żony, w rowerze zamontowany jest silnik Bionx 2-giej generacji. Sterownik niestety nie chce działać to znaczy prawie działa:)
Po podłączeniu zasilania i włączeniu sterownika podłączam kabelek samo-nauki silnik urochamia sie gwałtownie jak by była podłączona manetka na fulla, po czym zwalnia i obraca się powoli we właściwym kierunku. następnie rozłączam zasilanie samo-nukę, podłączam manetkę i nic sterownik nie uruchamia silnika. na wyjściu manetki jest 5v kręcąc zmniejsza się napięcie podłączałem też inną manetkę to samo podłączałem po konfiguracji PAS to samo nie działa podłączam znowu samo-naukę tak samo. Włączałem samo-naukę i podłączałem odłączałem w różnych kolejnościach cały czas to samo. Silnik ma pracować w trybie bez hallotronowym i ze wcześniejszym sterownikiem tak pracował Poradzicie coś ? Poniżej link do zdjęć tego sterownika
https://photos.app.goo.gl/A8MVKhJvTwL1gxeM8

tomek701 - Czw 06 Sie, 2020

Nikt nic nie poradzi?
tomek701 - Czw 06 Sie, 2020

Sprawa rozwiązana manetka była spalona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group