To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Pilnie poszukuję szprych do swojego elektryka

Robsonik20 - Wto 27 Wrz, 2011
Temat postu: Pilnie poszukuję szprych do swojego elektryka
Pilnie poszukuję szprych do swojego elektryka, długosć ok 166 mm, liczona od początku główki do końca szprychy. MK BIKE podobno zepsuła się maszyna i szprychy będą po nowym roku WTF?! Macie namiary na kogoś kto takimi szprychami handluje lub macie zapas? Podzielcie się z kolegą :cry: Silnik czarny od tomasza, obręcz 26.
tomasz_kombi - Wto 27 Wrz, 2011

Poszło na PW :)
toft - Wto 27 Wrz, 2011

Pasują szprychy od junaka lub innego motoru tego typu z kołem około 17 cali. Zaplot na jeden krzyże. Poszukaj takiej dł na allegro. Problem (i zaleta jednoczesnie) to grubość szprych motorowych. Czasem trzeba powiekszać otwory na szprychy w obręczy.
nemo - Wto 27 Wrz, 2011

A macie namiary na szprychy 270mm i grubości 12G :) czyli Crystalyte... co prawda jeszcze nic nie zepsułem ale wolałbym mieć zapas leżący na półce... i najlepiej też namiary na kogoś kto umie dobrze wycentrować....

pozdrawiam,
Marek

Nostusek - Czw 29 Wrz, 2011

Ja swoje koło składałem w firmie KOMOBIKE w Pruszkowie - chłopaki znają się na rowerach i koła naprawdę fajnie zaplatają i dobrze centrują. Wszystkie moje koła na jakich jeździłem to u nich były składane. Raz tylko poprawkę musieli robić bo dwie szprychy pękły po ok 400 km. www.komobike.pl To ich strona.

A tutaj ich cennik:
http://www.komobike.pl/serwis-rowerowy.html

tomasz_kombi - Pią 30 Wrz, 2011

Dzwoniłem dzisiaj do MK Bike.
Fakt, że była awaria maszyny ale powiedzieli, że w ciągu tygodnia sytuacja ma być opanowana i szprychy każdej długości będą dostępne.
Nie wiem skąd się wzięła ta końcówka roku :)

Może ktoś miał "zły dzień" ?

toft - Pią 30 Wrz, 2011

Można zapytać jaka to maszyna się zepsuła? Pytam bo nie rozumiem... Centrownica do kół się im zepsuła???
tomasz_kombi - Pią 30 Wrz, 2011

Maszyna do robienia szprych.
I nie zepsuła się w MK Bike bo Oni nie robią szprych tylko u Ich dostawcy.

Robsonik20 - Sob 01 Paź, 2011

Szprychy mają po 0.50PLN w Mbike chcieli po 2zł... Już sobie załatwiłem, w poniedziałek wysyłają. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

[ Dodano: Pią 14 Paź, 2011 ]
Szprychy przyszły, robią każdy wymiar jaki się tylko wymarzy;) ja wziąłem po 5 sztuk 158 i 162mm bo nie wiedziałem które będą lepsze, pasują te krótsze. Przesyłka 5zł:) Bardzo polecam Bartnika z Częstochowy. Nie wymyślają bajeczek o zastosowaniu swoich szprych tak jak MK Bike z 4 krotną przycinką... Grubość i twardość szprych jest identyczna.
Skan poniżej:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group