To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Przeróbki, naprawy - Xiaomi m365 pro2 doładowanie bateri za pomocą KERS

krzys_20 - Pon 16 Lis, 2020
Temat postu: Xiaomi m365 pro2 doładowanie bateri za pomocą KERS
Witam nie dawno kupiłem hulajnogę Xiaomi m365 pro2. Hulajnoga sprawdza się wyśmienicie do jazdy do pracy. Niedługo chcę zamontować amortyzatory na przód i tył. Pomyślałem aby do tylnego zawieszenie zamontować mały silniczek spalinowy powiedzmy od piły spalinowej który zapędzał by tylne koło i dzięki temu odzyskiwał energie podczas jazdy bez użycia silnika elektrycznego. Czy to by zdało egzamin???. Pozdrawiam
Inc0 - Pon 16 Lis, 2020

może lepiej małe skrzydełka i dwa modelarskie silniczki odrzutowe mógłbyś latać ;P a powaznie gdzie tu widzisz logike? po co ci ten silnik spalinowy ? kers działa na zasadzie odzysku energi z hamowania a to jesli sie nie myle ma ta hulajka? twoja idea to bardziej naped hybrydowy tyle ze ładowanie baterii nie zadziała gdy klamka hamulca nie bedzie wcisnieta:p żeby to hulało musiałbys do tego silnika jakas pradnice/alternator podpiac i wytworzonym pradem ładowac pakiet słowem 30kg hulajnogi sie robi plus smród spalin i pierdzenie dwutakta to juz lepiej mase silnika spalinowegoi zespołu ładojącego zamienic na mase dodatkowego pakietu bedzie prosciej, ciszej i czysciej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group