To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Nowy CYC STEALTH, plus CŁO i VAT

kein001 - Nie 31 Sty, 2021
Temat postu: Nowy CYC STEALTH, plus CŁO i VAT
Od 1 lutego ma wystartować sprzedaż nowego napędu od CYC MOTOR a dokładnie model STEALTH, mid z mocą 1500W. Przynajmniej takie info dostałem w mailu od nich. Do tej pory mieli tylko X1 z mocą 5000W przy 60V pakiecie, ale taka moc mi nie potrzebna.

Czy może mnie ktoś nakierować mnie jakiego CŁA i Vatu mogę spodziewać z paczki z Hongkongu ?
- Silniki
- Gotowy Pakiet Ogniw.

Wszystko wskazuje na to że go zamówię bo w końcu waga jest akceptowalna.

Pakiet ogniw raczej wykonam w kraju ale jak by ktoś miał wiedzę to będę wdzięczny.
Słowem zakończenia czytam wasze forum już ładnych paru miesięcy i na wiele kwestii otwarliście mi oczy. Ale co najważniejsze rzadko można spotkać taki poziom wypowiedzi, nie chodzi mi tylko o merytorykę ale również o wymianę zdań pomiędzy użytkownikami. Tak trzymać.
Pozdrawiam,

Arbiter - Pon 01 Lut, 2021

poczytaj czy w ogole cło jest na silniki. VAT na pewno.
Wysyłaj zwykłą przesyłką, nie kurierem, byc moze uniknie "clenia" i "vatowania"

kein001 - Nie 07 Lut, 2021

Z tego co patrzyłem na kalkulatorze taryfowym (Isztar) to albo wpadnie w niecałe 3% ( 2,7%) albo 30 %. Wiec rozstrzał jest duży.
kein001 - Nie 18 Lip, 2021

Silnik dotarł, opłat na granicy z vatem wyszło 340 zł ale została zadeklarowana niższa wartość paczki nie pamiętam kwoty jaką mi celnik prze tel. podał.
Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group