To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Ktoś tu buduje ładowarki uniwersalne?

soad - Nie 28 Lut, 2021
Temat postu: Ktoś tu buduje ładowarki uniwersalne?
Czołem! Szukam ludzi, którzy zajmują się składaniem ładowarek na zamówienie. W mojej usmażyło się trafo i uznałem, że więcej od chińczyka nie wezmę. Na polskim rynku jak wiadomo - nic nie ma ciekawego, szczególnie, że używam ładowarki o napięciu 87.6v i taki parametr też chciałbym uzyskać. Chyba, że ktoś ma taką na sprzedaż w dobrej cenie :P
Mnie interesuje czy jest możliwość zlecenia budowy ładowarki 87.6v o mocy 1500-2000w, najlepiej jeśli będzie możliwość regulacji.

wesmar - Pią 07 Maj, 2021
Temat postu: Re: Ktoś tu buduje ładowarki uniwersalne?
soad napisał/a:
Czołem! Szukam ludzi, którzy zajmują się składaniem ładowarek na zamówienie. W mojej usmażyło się trafo i uznałem, że więcej od chińczyka nie wezmę. Na polskim rynku jak wiadomo - nic nie ma ciekawego, szczególnie, że używam ładowarki o napięciu 87.6v i taki parametr też chciałbym uzyskać. Chyba, że ktoś ma taką na sprzedaż w dobrej cenie :P
Mnie interesuje czy jest możliwość zlecenia budowy ładowarki 87.6v o mocy 1500-2000w, najlepiej jeśli będzie możliwość regulacji.

Owszem i to doskonałej jakości 8 Amperowe przy tym napięciu to 300 zł. Pasywne, przeważnie na LLC, z drogich zasilaczy Della/Lenowo. Wieczne. Zmieniam tor prądowy, zabudowuję lub wedle życzenia nie. Cena od 30 zł/120 Wat . Najwżyszej jakość z aktywnym PFC, zachodnia elektronika.
W zasadzie większość zasilaczy np. 19V 12A od Delta VI level efficiency to cena rynkowa 250 zł, ale mam je po ok 1/3 ceny i z tego typu zasilaczy buduję ładowarki. Jedynie co tam może się wydarzyć to po kilku latach wymienić elektrolity nichicona.

mateok161 - Śro 12 Maj, 2021

Ja mogę spróbować


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group