To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Obudowa Shark Polly DP-9 91 ogniw

997 - Czw 24 Cze, 2021
Temat postu: Obudowa Shark Polly DP-9 91 ogniw
Witam, mam wielką prośbę, czy ktoś kto ma Shark'a DP-9 może podesłać zdjęcie wskaźnika naładowania baterii dla napiecia 36V lub 48V?

Zrobiłem moda z 91 ma 96 ogniw (16P6S) zostało tylko wymienić rezystor we wskaźniku na 67.2V
Bardzo by mi ułatwiło zadanie jak by ktoś podesłał albo foto albo wartości rezystorów od R1 do R14

xsysiu - Śro 02 Lut, 2022
Temat postu: Re: Obudowa Shark Polly DP-9 91 ogniw
997 napisał/a:
Witam, mam wielką prośbę, czy ktoś kto ma Shark'a DP-9 może podesłać zdjęcie wskaźnika naładowania baterii dla napiecia 36V lub 48V?

Zrobiłem moda z 91 ma 96 ogniw (16P6S) zostało tylko wymienić rezystor we wskaźniku na 67.2V
Bardzo by mi ułatwiło zadanie jak by ktoś podesłał albo foto albo wartości rezystorów od R1 do R14


Ja nie w temacie, który już dawno pewnie rozwiązałeś ale mam kilka pytań. Dokleiłeś koszyk na dodatkowe 5 ogniw? Szukam inspiracji dla tego bidonu przy 16S, gdzie zmieściłeś bms-a i którego? Masz może jeszcze fotki z budowy? Możesz podzielić się doświadczeniem?

997 - Sob 13 Sie, 2022

Tak wyglądała budowa
997 - Sob 13 Sie, 2022

I cała obudowa po dołożenie paska podwyższającego
LukLuk - Czw 03 Lis, 2022

niezły meteoryt. a co tak cicho na forum że nikt nie pomaga?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group