To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Tematy elektryczne - Złącze do baterii bidonowej Hailong[SZUKAM]wymiana/Kraków

Queen - Wto 13 Lip, 2021
Temat postu: Złącze do baterii bidonowej Hailong[SZUKAM]wymiana/Kraków
Cześć,



W Krakowie nikt nie chce się podjąć, choć nie obdzwoniłem jeszcze całego miasta.
Szukam złącza z załącznika, ewentualnie czy polecicie kogoś w Krakowie kto wymieni to na inne złącze. Od wstrząsów wypalił się pin ;/

slow - Pią 16 Lip, 2021

Na ali widziałem
oper11 - Śro 16 Lis, 2022
Temat postu: Re: Złącze do baterii bidonowej Hailong[SZUKAM]wymiana/Krakó
Queen napisał/a:
Cześć,



W Krakowie nikt nie chce się podjąć, choć nie obdzwoniłem jeszcze całego miasta.
Szukam złącza z załącznika, ewentualnie czy polecicie kogoś w Krakowie kto wymieni to na inne złącze. Od wstrząsów wypalił się pin ;/

Temat z przed roku ale też jestem z Krakowa i też miałem podobny problem.Stopiło mi się gniazdo z pięcioma stykami ale nie identycznymi jak twoje lecz podobnymi.Pięć równolegle ułożonych obok siebie prostokątnych otworów.Bateria była jeszcze na gwarancji więc wymienili mi obie kostki (wtyczkę i gniazdo) w serwisie MOCNE ROWERY na Kościuszki.Rozmiar twojej kostki wygląda podobnie więc może by podeszła?Ja mam baterię bagażnikową z ECOBIKA.

Leopold - Śro 16 Lis, 2022

Może wyszukaj obrazem tej złączki w Goglach, osobiście tego nie robiłem ale widziałem jak to robi mój syn.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group