To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Jaki wyświetlacz LCD do tego zestawu

stiw - Nie 27 Mar, 2022
Temat postu: Jaki wyświetlacz LCD do tego zestawu
Witam kolegów. Na samym początku chciałem się z wszystkimi przywitać. poszedłem i ja w kierunku roweru elektrycznego, i zamówiłem sobie u naszych kolegów z skośnymi oczami zestaw do konwersji roweru na elektryczny, który szedł od listopada do marca. Rower ładnie poskładałem i wszystko działa, ale no właśnie, zamówiony był wyświetlacz LCD a przyszedł LED i to mi nie pasuje,np.nie widzę różnicy w mocy na przełączniku, tak jakby tylko na jednej pozycji działał, dopiero na manetce czuć jak ciągnie. (żona też ma elektryka bez manetki, z wyświetlaczem led, ale tam na każdej pozycji widać różnicę). Chciałem się kolegów poradzić jaki mam wybrać wyświetlacz bo jak przeglądam to w opisach widzę że tylko do sterowników KT, a ja za bardzo się na tym nie znam. Chciałbym też żeby tym wyświetlaczem można było zdjąć blokadę. Nie wiem czy będę musiał kupić zestaw (sterownik+wyświetlacz), czy sam wyświetlacz by wystarczył i tu bym prosił kolegów o pomoc. W załączniku zdjęcia z mojego zestawu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group