To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Bateria Li-ion RIH B4 12AH

Afrost - Czw 09 Mar, 2023
Temat postu: Bateria Li-ion RIH B4 12AH
Kompletuje, zestaw by przerobić rower na elektryka, mam na tą chwilę koło przednie z silnikiem 250W rozglądam się za baterią na bagażnik wpadły mi w oko baterie Bateria Li-ion RIH B4, czy ktoś z Was może używał ich, czy raczej to bardzo niszowy produkt i lepiej szukać czegoś innego ?

Pozdrawiam
Artur L.

zeeltom - Pią 10 Mar, 2023

Będziesz miał odpowiedni bagażnik do tej baterii? Ja robię sobie baterie w plastikowych pudełkach elektrycznych i można je zamontować do dowolnego bagażnika. Wtedy można się pokusić o dowolne napięcie i pojemność. Złącze do baterii też dajesz takie, jakie ci pasuje.
Montujesz to z tyłu i na to dajesz koszyk na zakupy. Tu masz dwa przykłady takich akumulatorów w moich rowerach:




nanab - Sob 11 Mar, 2023

zeeltom napisał/a:


Z tą przyczepka fajny patent, cały napęd na przyczepce, tylko manetka i mocowanie dyszla i mamy elektryczny rower, w dodatku z dużymi możliwościami bagażowymi

zeeltom - Nie 12 Mar, 2023

W tej przyczepce pchającej jako złącze do manetki, oświetlenia, hamulców, stacyjki itp. zastosowałem złączkę RJ45. Ma 8 styków i wystarcza do wszystkich potrzebnych przewodów ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group