To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Oświetlenie, przetwornice DC/DC, manetki, panele słoneczne, itp. - Złącza

rymi - Pon 03 Wrz, 2012
Temat postu: Złącza
Ponieważ potopiły mi się wtyczki w moim sterowniku od Trotter 500W szukam złącz, aby je powymieniać.

Szukałem czegoś rozsądnego na TME, ale nigdy nie miałem potrzeby zakupu złącz i gubię się w tym wszystkim. Albo są za duże gabarytowo albo można kupić minimum 20sztuk, a styków np. 20tyś [sic!]

Kupiłem wcześniej już kostki ISO od radia samochodowego, ale okazały się za duże i nie przejdą przez otwór w torbie na akumulatory jaką dają do Trotter.

Może ktoś jest w tym biegły i by mi pomógł.

Właściwie to chyba tak naprawdę potrzebuje już tylko złącza 5 pin do czujników halla, bo reszte zdecydowałem się polutować na stałe [silnik chcę mieć łatwo demontowalny od całego roweru - złącza prądowe silnika już wcześniej przerobiłem na Andersony]. No i chyba jeszcze 3 pin od manetki gazu.

WojtekErnest - Pon 03 Wrz, 2012
Temat postu: Re: Złącza
rymi napisał/a:
Ponieważ potopiły mi się wtyczki w moim sterowniku od Trotter 500W szukam złącz, aby je powymieniać.
....

Właściwie to chyba tak naprawdę potrzebuje już tylko złącza 5 pin do czujników halla, bo reszte zdecydowałem się polutować na stałe [silnik chcę mieć łatwo demontowalny od całego roweru - złącza prądowe silnika już wcześniej przerobiłem na Andersony]. No i chyba jeszcze 3 pin od manetki gazu.


A te Ci nie pasują : http://forum.arbiter.pl/v...p?p=26192#26192



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group