To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Oświetlenie, przetwornice DC/DC, manetki, panele słoneczne, itp. - Pikacz

pottier1960 - Pon 10 Paź, 2016

Witam. Czy pikacz może być zasilany z tej samej przetwornicy 72/12V którą chcę zastosować do zasilania lamp LED?
tas - Pon 10 Paź, 2016

jak najbardziej
wita00 - Śro 14 Gru, 2016

Co moze byc przyczyna ze Pikacz 1.6a na bazie podrobki z chin czerwony laminat wolno odswierza. Trwa to 3-4 s. Po podaniu napiecia tyle czekam na reakcje na wyswietlaczu, na przyciski rowniez jest opozniona reakcja musze trzymac 2s. Mial tak ktos?
tas - Śro 14 Gru, 2016

A ustawiłeś 8Mhz zewnętrzny?
wita00 - Śro 14 Gru, 2016

To sie ustawia w menu? Tas czy jest szansa bys rozpisal menu blokowo jakie ono ma polaczenia i funkcje?
tas - Śro 14 Gru, 2016

Nie, to się ustawia podczas programowania, w opisie SinProg jest o tym wzmianka
wita00 - Śro 14 Gru, 2016

Tas jestes niezawodny:) Niebylo tego w poradniku. Masz wiedze niesamowita, wszystko hula:) Czy pikacz chinski niepotrafi mierzyc pradu ktory wchodzi do akumulatora? Gdy podlaczam na rewersie to pokazuje 0.
tas - Śro 14 Gru, 2016

Jak to nie było, było było, trzeba postępować zgodnie z opisem :P
wita00 - Nie 18 Gru, 2016

Tas a to normalne ze chinski pikacz niepokazuje pradu ktory wchodzi do aku?
tas - Nie 18 Gru, 2016

normalne, Watomierze nie pokazują prądu z regena, tak są zbudowane. To nie wina softu tylko sprzętu.
atomek1000 - Nie 18 Gru, 2016

wita00 napisał/a:
Tas a to normalne ze chinski pikacz niepokazuje pradu ktory wchodzi do aku?

Rozwiązaniem może być taki watomierz http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5876

maro2383 - Śro 25 Sty, 2017

W wersji 1.6a nie idzie ustawić minimalnego napięcia (bynajmniej u mnie), po wejściu w ustawienie napięcie cały czas spada, a jak nacisnę przycisk + to staje w miejscu.
tas - Śro 25 Sty, 2017

Zanotowane, niebawem poprawię
Szaczek - Śro 08 Lut, 2017

U mnie w Pikaczu v1.6a po ustawieniu wyświetlania temperatury, naładowaniu akumulatora i zresetowaniu ekran nie pokazuje juz temp. tylko wh. Trzeba wówczas ustawiać od nowa wyświetlanie temp. W wersji 1.5 nie bylo tego problemu. Są jakieś sposoby rozwiązania tego problemu czy muszę czekac na nowy soft?
maro2383 - Śro 08 Lut, 2017

U mnie też co jakiś czas się tak przełącza.

Pytanie co do opcji licznika. Po prawej mamy wartość kilometrów które średnio przejedziemy: góra - na pełnej baterii, a dolna wartość to - na tym co pozostało w baterii?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group