To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki BLDC - Najmocniejsza dostepna opcja silnika BLDC w piascie.

honda104 - Wto 24 Mar, 2015

Mnie aż tak mocno to nie zdziwiło po tym jak podniosłem ten silnik ;)
Właściwie to powinienem napisać w Hard Enduro a nie w Crossie, trochę wprowadziłem was w błąd w MX jest inny zazwyczaj rozmiar felg. Problem był z oryginalną felgą w KTM 125 exc, teraz lata na jakimś Exelu z w kładką wysokociśnieniową i jest podobno na razie prosta. Problem jest tego typu, że ta masa silnika jest tylko amortyzowana przez samą oponę, a nie przez wahacz z amortyzatorem, jak się lata w trialu na 1 atmosferze, to po prostu felga się gnie na kamieniach i skałach, a na większych ciśnieniach nie ma trakcji.

No i latanie też już opanował, wystarcz w locie nacisnąć na hamulec tylni aby wykorzystać bezwładność silnika z kołem do wypoziomowania bzyka, prosty i skuteczny trik.

Anonymous - Wto 24 Mar, 2015

no niestety masa nieamortyzowana to klopot,zawsze powinna byc jak najmniejsza...realia jednak bywaja inne szczegolnie przy nietypowych czy wrecz extremalnych rozwiazaniach i one wymagaja roznych kolejnych wyrzeczen,zmian.jak tak spojrze na swoj rower-co z niego sie stalo,w zyciu bym sie nie spodziewal ze mi sie tak zachce wydziwiac ale roweria to niemijajaca choroba a elektryczna to juz wogole
maniekrox - Czw 02 Kwi, 2015

tas napisał/a:

Ej, Pykacz, co myślisz? Jakbyś dał gazu to by się Ziemia zaczęła kręcić w przeciwną stronę. Moment by był zacny :P :P


Tas, rozbrajasz mnie czasami swoimi tekstami!:D

Pykacz - Czw 02 Kwi, 2015

maniekrox napisał/a:
tas napisał/a:

Ej, Pykacz, co myślisz? Jakbyś dał gazu to by się Ziemia zaczęła kręcić w przeciwną stronę. Moment by był zacny :P :P


Tas, rozbrajasz mnie czasami swoimi tekstami!:D


Tas już tak ma . :grin: Co do momentu to na tą chwilę z nowym silnikiem i sterownikiem i tak jest go już aż nadto bo nie ma jak w 100% go przenieść przy ruszaniu . :roll: Czyli efekt osiągnięty :lol:

atomek1000 - Czw 02 Kwi, 2015

Worek ziemniaków do koszyka przy kierownicy i na tor go!
Pykacz - Czw 02 Kwi, 2015

atomek1000 napisał/a:
Worek ziemniaków do koszyka przy kierownicy i na tor go!


Taaa a potem niech tylko ktoś pozbiera kolana i całą resztę na taczkę . Nie dziękuję . :lol:

sietaz - Wto 04 Lip, 2017

Znalazłem w odmętach komputera fotkę dobrych "hubów"




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group