To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Chyba najtansza wersja wspomagania elektrycznego wg korieg

Redaktor1966 - Śro 03 Kwi, 2013

Już nie jestem zainteresowany współpracą...
PS
Taką odpowiedź rzeczywiście można było przesłać na privie...

Anonymous - Czw 04 Kwi, 2013

Redaktor1966 za przeproszeniem to po co mi tyłek trujesz??

Nie lubie ludzi ktorzy maja niesprecyzowane cele i sami nie wiedzą czego chcą wiec odpuśc kolego .. w gruncie rzeczy i tak bym ci nic nie sprzedał.. Z takimi jak ty zawsze sa problemy ... Niesprecyzowane pytania, brak podstawowej wiedzy,niezdecydowanie i najgorsze to ulegani sygestii innych .. .." bo ja słyszałem to lub tamto"

Tacy jak ty przysparzają wiecej problemów niz zysków...
Ja gdybym był zainteresowany czyms od ciebie to na priv poprosił bym o nr tel i zadzwonił pogadał...
Tak robią ludzie ktorym na czym zalezy i to są konkretni ludzie

EDIT by zeeltom - Po raz ostatni proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Mogłeś mu to wysłać na PW, a nie zaśmiecać temat. Jesteśmy tu od tego, by sobie pomagać, a nie docinać.

toft - Śro 10 Kwi, 2013

Swoją drogą... Pokazałbyś Kori jakiś filmik z jazdy... bo było że pokażesz a tu dalej nie ma... A ja chciałbym zobaczyć jak zachowuje się twoje rozwiązanie mocowania silnika...
Anonymous - Pią 12 Kwi, 2013

u mnie paskudna pogoda i kiepsko z tym filmikiem teraz deszcz pada , ostatnio snieg sypał , zimno jak cholera... pozatym dosc ciezko mi dorwac drugą osobe ktora by kreciła a ja bym jechał. Tak sie składa ze mam 3 zmianowa prace i zawsze cos.. ostatnio jezdze tylko autem a rower stoi .Nie mam czasu zbytnio. Pozatym chce sprzedac moj silnik i tą zebatke 80z z racji ze zamowiłem sobie silnik z przekładnią .
moze jak bede miał chwile to nakrece ale godzinach wieczornych - to znow bedzie słabo widac.. - i tak zawsze cos...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group