To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Tematy elektryczne - Alternator Power Dream z ograniczeniem generowanej mocy

Anonymous - Wto 02 Kwi, 2013

fesev napisał/a:

Wcale nie jest powiedziane, że tylko w pojeździe EV to będzie wykorzystane... zastosowań mam kilka i ładny automatyczny prostownik do ładowania acu opracowany i stestowany... przeżywa walnięcia napięcia ponad 50V więc pozostało go zintegrować i przeprogramować na potrzeby tego wynalazku z altkiem...

Interesuje mnie taka prosta ładowarka i dostosowanie do moich potrzeb, co chyba nie będzie trudne jak się jakoś dogadamy i kod źródłowy udostępnisz ze schematem oczywiście.
fesev napisał/a:

Możliwość ograniczenia mocy z altka kluczowa, bo standardowo w "spalinowcach: jest taka nadwyżka mocy, że bez problemu taki altek nawet kilka kW spokojnie może sobie wykorzystać, a jak energi dostarcza nie maszyna a człowiek, to trzeba było ograniczyć jego apetyt ;)

Daj znać na mój adres email, jeśli byłbyś zainteresowany współpracą w tym temacie. Aktualnie potrzebujemy porgramisty mikrokontrolerów i pracujemy nad podobnym rozwiązaniem do napędu naszych elektrycznych hybrydowych velomobile.
Pozdr.
Adam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group