To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Rower elektryczny pomoc w doborze części

toft - Śro 22 Maj, 2013

No ciekawe, kiedyś jak wybrałem 4 inne lipole to mi obcieło pakę do max 3 (3x6s5ah) bo coś tam. Tu faktycznie puszcza 8 sztuk. Ale nawet licząc tańszą paką to jest 272 dolary x1,23 vatu to już 335 niestety. To wychodzi jakieś 41$ za pakiet. Dla porównania 4s (nie hardcase) z niemiec wychodzi za pakiet coś 44$ plus ogólnie wysyłaka coś 20$ za pakę do 20 kilo chyba...
tas - Śro 22 Maj, 2013

25zł oszczędności na jednym pakiecie to i dużo i mało.
Kwestia subiektywna :)

toft - Śro 22 Maj, 2013

NO zgadza się. Ma to plusy i minusy. Swoją drogą wiecie może dlaczego hardcase ma tak wysoki opis przy ładowaniu? Up to 5c? typowo te lipole 20c nowsze mają raczej chyba tak do 2c max...
Pewną zaletą tych hardcase jest to że ze względu na obudowęmożna to tak niemal lozem wozić w sakwach itd.

clyd3 - Pią 31 Maj, 2013

co sądzicie o takim sterowniku ?

http://www.aliexpress.com..._522263788.html


Feature:

1)Rated voltage: DC48-96V

2)Rated power: 2000-2500W

3)Max current: 65A, 24FET IRFB4410's

4)Under-voltage protection: DC42.5--V

5)Current limited: 65A±0.5A

6)Efficiency: ≥83%

7)Consumption: <1.5W

8)Controller category: Brushless direct current

9)Applicable model: electric bicycle,electric scooter,electric vehicle



Function:

1)Super low noise when start up

2)3-speed (customized)

3)Under-voltage protection

4)Over-current protection

5)E-ABS brake (customized)

6)IPX3 waterproof

7)Cruising (customized)

8)Backward (customized)

9)Regen braking charge (customized)

będzie dobry pod ten silnik ?? Będzie tez służył w przyszłości do KMX Trikes lub podobnych.

clyd3 - Pon 15 Lip, 2013

bateria

Ktoś już korzystał z tych baterii ??

tas - Pon 15 Lip, 2013

U nas w kraju pewnie nikt na nich nie jeździ. LiPole dopiero się zadomawiają jako pełnoprawne zasilanie ebajków i wciąż sporo konstruktorów podchodzi do nich nieufnie, stąd bardzo mało opinii. Turnigy, zippy i ewentualnie nanotech - te modele są popularniejsze.
Zbyszek Kopeć - Pon 15 Lip, 2013

tas:
Jesteś w błędzie. Aku. litowe z manganem są podstawą zastosowania w modelach i w rowerach.
Jednak nie ma reguły na opiniowanie, bo jest ich wiele różnych, różnych producentów, część ludzi już robi próby na LiFePO4 i podobnych itp..

tas - Pon 15 Lip, 2013

Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz.
Zbyszek Kopeć - Pon 15 Lip, 2013

Albo wcześniejsze teksty były przed chwilą inne, albo jakiś wirus przerzucił WĄTKI.
Rzeczywiście teraz jest nie ten temat, przepraszam, jednak to dziwne przyczyny, czyli proszę uważać poprzednią moją wypowiedź, jako nie na ten temat.

Zbyszek Kopeć - Pon 15 Lip, 2013

Teraz coś znowu jest inaczej i widzę, że jest na temat (czyli prawidłowo). Do tego "tas" wypowiadasz się za kraj i to niezgodnie z realem.
Pawiel - Wto 16 Lip, 2013

Ech, te emocje...
:)

Nijekei82 - Pon 23 Kwi, 2018

Ja niestety nie mam takich umiejętności aby złożyć rower :) ale może doradzicie mi coś z tego sklepu https://iwobike.pl ponieważ mam rabat
oley - Sob 28 Lip, 2018

Mało kto ma takie umiejętności. To faktycznie lepiej spytać się fachowców i tutaj wskażę sklep https://www.rowerzysta.pl/ . Mój znajomy ostatnio stamtąd brał rower


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group