To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Prezent gwiazdkowy

NocnyPtak - Śro 20 Gru, 2006
Temat postu: Prezent gwiazdkowy
Z okazji zbliżającej się Gwiazdki, postanowiłem zrobić Wam mały prezent.
Tym prezentem jest mój ukochany film, który możecie pobrać z tej lokalizacji:

http://zoz-mswia.krakow.p...d_Next_Door.rar

Plik rar zawiera właściwy film, oraz subtitle. To jest moje tłumaczenie, trochę niedokładne ze względu na słabą znajomość angielskiego, tym niemniej zachowujące jak mi się wydaje sens i klimat filmu.
Do odtworzenia wymagany jest program odtwarzający DivX'y np. Subedit Player (darmowy).
Wielkość pliku- 182MB (więc ściąganie może trochę potrwać).

Polecam ten film wszystkim domorosłym konstruktorom. Tym, dla których wymyślanie i konstruowanie kolejnych przedziwnych wynalazków stanowi prawdziwy sens życia, tym, których pasje nie znajdują zrozumienia wśród najbliższych.
I jeśli będziecie w dołku, jeżli wasi najbliżsi po raz kolejny będą chcieli uczynić z Was NORMALNYCH ludzi, to przypomnijcie sobie wtedy Barney'a Slesingera :D

barteq - Śro 08 Sty, 2014

Nic się nie pobiera :(
Adam Wysokiński - Śro 08 Sty, 2014

Po takim czasie archeologowie to już tylko szkielety wykopują, żywych brak :grin:
Pykacz - Czw 09 Sty, 2014

Adam Wysokiński napisał/a:
Po takim czasie archeologowie to już tylko szkielety wykopują, żywych brak :grin:

Ja tam się cieszę że ludzie jednak szukają i czytają w starych tematach zamiast zakładać np nowy . To się chwali . :grin:

Anonymous - Czw 09 Sty, 2014

7 lat to szmat czasu :D
Ale popieram inicjatywę ;)

NocnyPtak - Nie 02 Lut, 2014

Ha, ha, ha
No, tego nie mogłem zignorować.
Proszę:

http://nocnyptak.pl/inne/The World Next Door.avi
http://nocnyptak.pl/inne/The World Next Door.txt

Trzeba na linku kliknąć PRAWYM przyciskiem myszy i wybrać "zapisz element docelowy jako" a następnie wybrać jakąś lokalizację (choćby pulpit).
Życzę miłego oglądania :mrgreen:

Anonymous - Nie 02 Lut, 2014

Przydało by się poprawić plik tekstowy i zakodować go we właściwym kodowaniu dla języka polskiego.
Szczygiel - Nie 02 Lut, 2014

U mnie z kodowaniem i znakami wszystko ok.
Na szczęście moja żona pozwala mi siedzieć w warsztacie ile chcę. Gdybym swój dom projektował i budował na nowo to na pewno dwa pomieszczenia przeznaczyłbym na warsztat i to pozostający w bezpośredniej bliskości z innymi - na jednym poziomie sąsiadujący z pracownią gdzie projektuję. Teraz przeróbki są na tym etapie niemożliwe, no chyba, że wyprowadzą się synowie.
Coraz mniej chce mi się siedzieć w niedogrzanym warsztacie, no i te ciągłe bieganie na dystansie kilkudziesięciu metrów.

Anonymous - Nie 02 Lut, 2014

Ja nie mam ę ą ś, ale spoko ;)
Nostusek - Nie 02 Lut, 2014

Szczygiel napisał/a:
Coraz mniej chce mi się siedzieć w niedogrzanym warsztacie, no i te ciągłe bieganie na dystansie kilkudziesięciu metrów.


Kup sobie komputer do warsztatu tak jak ma mój znajomy w swoim garażu gdzie się wszystko tworzy... Laptopa można wyrwać za ok. 300-400 zł...

NocnyPtak - Śro 05 Lut, 2014

zeeltom napisał/a:
Ja nie mam ę ą ś, ale spoko ;)


Hmmm...
Robiłem ten plik textowy przy użyciu Subedit Player'a.
Nigdy nie próbowałem używać do odtwarzania innego programu.
Jeżeli również w tym programie nie będziesz miał polskich znaków, to znaczy, że albo masz jakieś inne ustawienia globalne (systemu), albo brakuje Ci jakiegoś kodeka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group