To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Bateria butelkowa 10Ah/36V

michalg - Sob 13 Lip, 2013
Temat postu: Bateria butelkowa 10Ah/36V
Witam,

http://www.bmsbattery.com...ke-battery.html
Czy ktoś z Was używa tej baterii? Jeśli tak, to chętnie bym się dowiedział, ile waży - każdy chińczyk pisze w swojej ofercie coś innego. Ile cykli może wytrzymać taka bateria? Piszą, że w środku są ogniwa Li-Ion, czyli pewnie sporo mniej niż LiFePO4?

Pozdrawiam,
Michał

WojtekErnest - Sob 13 Lip, 2013

Nie mam takiej fabrycznej baterii ale ta konstrukcja to 4P10S Li-ion 2.6Ah 18650 cells.
a wiec 40 ogniw 18650 w ukladzie 4 x 2600 mA x 10. To oznacza latwy i tani ew serwis bo aku sa poszechnie dostepne. Cena b.dobra tylko niestety koszt przesylki i cla .......

mar56 - Wto 16 Lip, 2013

Bateria z większą iloscią ogniw jest gorsza niż z pojedynczymi,i łatwiej ulega uszkodzeniu stąd cena,osobiście odradzam.Natomiast polecam tą z bms battery za 209$ bo taką posiadam już ponad 3 lata i niewiele stacila z pojemności jakieś najwyżej 5%,nie wiem jak ta ale moja ma 10S pryzmaty LiFePO4 36/10Ah,ładowane już koło tysiąca razy i jest nie do zdarcia,laduje je co prawda dlużej bo ładowarką 2A,ale podobno to lepiej dla żywotności.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group